Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентство гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ успішно захищає дипломні проєкти

Студентство гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ успішно захищає дипломні проєкти

Студентство гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ успішно захищає дипломні проєкти
06.02.2023 15:44 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж Теплоенергетика Видавництво та поліграфія освітній процес захист дипломних проєктів

У складних умовах дії воєнного стану у Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває повноцінний освітній процес. Молодші курси опановують майбутню професію, а випускники й випускниці спеціальностей 144 «Теплоенергетика» і 186 «Видавництво та поліграфія» з успіхом захищають дипломні проєкти.

 

З урахування умов сучасності, адміністрація коледжу зробила все можливе, щоб здобувачі/ки, незалежно від того, чи перебувають вони у Запоріжжі, в іншому місті України чи закордоном, змогли представити екзаменаційній комісії свій дипломний проєкт. Упродовж трьох днів у дистанційному та очному форматах хлопці й дівчата презентували свої наукові розробки, відповідали на запитання членів/членкинь комісії та очікували оприлюднення результатів. Захисти дипломних робіт – уже позаду, і тепер 16 молодших спеціалістів/ок і 16 фахових молодших бакалаврів/ок, які отримали освіту за спеціальністю «Теплоенергетика», а також 23 молодші спеціалісти\ки, котрі навчалися за освітньо-професійною програмою «Видавництво та поліграфія», очікують на вручення омріяних дипломів. До речі, четверо (спеціальність «Теплоенергетика») отримують диплом із відзнакою.

Колектив коледжу привітав випускників і випускниць з успішним захистом дипломних проєктів і побажав їм реалізуватися на професійний ниві та не зупинятися на досягнутому й продовжити особисте зростання у Запорізькому національному університеті і, зокрема, в інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні.

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини