Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей
08.02.2023 10:43 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Запорізький металургійний фаховий коледж відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування День відкритих дверей

Днями у Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся День відкритих дверей. Щоб до нього могли приєднатися не лише мешканці Запоріжжя, а й молодь та їхні батьки, які нині перебувають за межами нашого міста, а також України, вирішили провести захід у змішаному форматі: безпосередньо в коледжі та online.

 

Спікерами/ками заходу стали заступниця директора з навчально-виховної роботи Лідія Демидова; методистка денного відділення Людмила Шипіш; завідувач лабораторії Андрій Сечин, а також представники/ці циклових комісій. Зокрема, циклову комісію металургійних дисциплін представляла Наталія Бобровська; електромеханічних дисциплін – Сергій Діденко та Дмитро Яковлев; транспортних дисциплін – Сергій Замула, а також інші викладачі коледжу. Під час виступів підкреслили, що викладачі коледжу завжди готові допомогти випускникам/цям правильно обрати майбутню професію: «Сподіваємось, що саме ви – наші майбутні студенти та студентки! Адже саме технічна освіта – це запорука стабільного майбутнього!».

То про що ж саме дізналися майбутні студенти/ки та їхні батьки? Передусім гостям розповіли про перспективи, які відкривають перед ними спеціальності коледжу. А це такі спеціальності, як: 133 «Галузеве машинобудування»; 136 «Металургія (виробництво сталі та сплавів)»; 136 «Металургія (обробка металів тиском)»; 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»; 273 «Залізничний транспорт»; 275 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)».

Дізналися хлопці й дівчата й про особливості перебігу освітнього процесу в ЗМФК ЗНУ; про навчання за державним замовленням; стипендіальне забезпечення студентства коледжу; умови проживання в гуртожитку тощо. Окрему увагу приділили питанням підготовки до вступу та тому, як саме стати студентом/кою коледжу. Зокрема, молоді порадили відвідувати підготовчі курси, адже це не лише значно підвищує рівень знань абітурієнтів/ок, а й додає додаткових балів під час вступу до Запорізького металургійного фахового коледжу. А ті гості, які прийшли на День відкритих дверей безпосередньо до коледжу, змогли не лише особисто поспілкуватися з викладачами/ками, а й стати учасниками/цями його екскурсії головним корпусом.

Більш детальну інформацію про спеціальності коледжу, вступну кампанію-2023, навчальне та позанавчальне студентське життя можна отримати, відвідавши коледж, написавши листа, або завітавши на офіційні сторінки ВСП ЗМФК ЗНУ.

Адреса: м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 71

тел.: (061) 707-80-81, (061) 707-80-82

Е–mail: zmkznu@ukr.net

Сайт коледжу: http://www.zmk.zp.ua/

YouTube: https://youtube.com/channel/UCn3-XBzWs1ecSY0lvbtYXBw

Telegram: https://t.me/zmfkzny

Instagram: https://instagram.com/zmfkznu?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Facebook: https://www.facebook.com/zmk.zp.ua/

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини