Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі з ювілеєм привітали викладачку Людмилу Чичун

В Економіко-правничому фаховому коледжі з ювілеєм привітали викладачку Людмилу Чичун

В Економіко-правничому фаховому коледжі з ювілеєм привітали викладачку Людмилу Чичун
09.02.2023 10:33 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж ювілей поздоровлення

Днями колектив Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) поздоровляв із ювілеєм викладачку економічних дисциплін коледжу, спеціалістку вищої категорії Людмилу Чичун.

 

Людмила Дмитрівна – шанована досвідчена педагогиня, вона вже багато років поспіль – незмінна учасниця підготовки економічної еліти нового зразка для потреб країни. Викладачка також бере активну участь у житті коледжу та університету як одна з організаторок багатьох наукових, освітніх та громадських заходів, що тут відбуваються. Серед них – такі популярні серед вступників і вступниць профорієнтаційні події, як дні відкритих дверей ЕПФК, або організовані економічним факультетом ЗНУ Зимові школи у форматі вікендів, зокрема заняття секції «Я в курсі: облік та оподаткування – це вигідно!». Під час цих подій викладачка популяризує такі провідні спеціальності економічного профілю, як «Облік та оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування». Шановна ювілярка також – керівниця виробничої практики з підготови фахівців/фахівчинь економічної галузі. Свого часу шановна Людмила Дмитрівна разом із колегами формувала електронні освітні технології та ресурсну базу інформаційно-комунікаційної компетентності, вони спільно сприяли ефективному впровадженню технічних засобів навчання в ЕПФК. У період, коли пріоритетним напрямком у розвитку освітнього процесу в коледжі стало створення електронного навчального контенту та використання мультимедійних комплексів, розробка Людмили Чичун представлена серед кращих у рамках конкурсу «Smart-технології: панорама інноваційних технологій в освітньому процесі» (2016), покликаного був популяризувати діяльність педагогів/педагогинь щодо використання новітніх технологій, електронних засобів та інструментів.

Колектив Економіко-правничого фахового коледжу та університету загалом університету вітає зі святом шановну Людмилу Дмитрівну та висловлює їй найщирішу подяку за глибокі теоретичні знання та фахові практичні компетентності, які вона формує під час підготовки випускників/ць ЕПФК. Саме такий підхід сприяє виходу української економіки на міжнародний рівень розвитку. Зичимо Вам, шановна пані Людмило, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів у переможній квітучій Україні.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини