Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випуск Економіко-правничого коледжу ЗНУ-2023: сильні, незламні та з вірою в Перемогу

Випуск Економіко-правничого коледжу ЗНУ-2023: сильні, незламні та з вірою в Перемогу

Випуск Економіко-правничого коледжу ЗНУ-2023: сильні, незламні та з вірою в Перемогу
13.02.2023 10:19 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж випускний вручення дипломів свято

Дев’ятого лютого 2023 року в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулось урочисте вручення дипломів випускникам/цям спеціальностей 242 «Туризм» і 073 «Менеджмент».

 

54 молодші спеціалісти/ки оволоділи якісними теоретичними знаннями, здобули фахові компетентності та стали кваліфікованими фахівцями/фахівчинями. До речі, це – останній випуск молодших спеціалістів/ок за цими спеціальностями, надалі коледж здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів/ок. Попри військову агресію рф, прагнення ворога позбавити нас життя, тепла, світла педагогічний колектив і студентська спільнота коледжу разом тримають освітній фронт. І як результат, – освітні перемоги: 8 випускників/ць отримали дипломи з відзнакою, стейкґолдери/ки відзначили якість і високий рівень підготовки студентства під час підсумкової атестації.

Першим привітав випускників в.о. ректора Запорізького національного університету Микола Фролов, який висловив подяку за сумлінне навчання, згуртованість молоді та запевнив, що попереду – не менш яскраві роки студентського життя під час навчання на старших курсах Запорізького національного університету. Микола Олександрович вручив дипломи з відзнакою та подяки директорки коледжу відмінниками/цям: Діані Мелконян, Карині Дідух, Юлії Калюжній і Никиті Мелащенку.

Із вітальним словом звернувся перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Він відзначив якісну підготовку педагогічним колективом високопрофесійних, конкурентноспроможних фахівців/чинь і висловив подяку адміністрації та викладачам/кам коледжу за надання ґрунтовних знань і практичних навичок випускникам/цям. Олександр Григорович вручив подяки ректора ЗНУ партнерці коледжу Наталії Величко за надання цільової підтримки в організації практики здобувачів/ок освіти спеціальності 242 «Туризм»; кураторкам академічних груп Наталії Яцук та Євгенії Маказан за організацію асинхронного навчання та забезпечення зв’язку з української системою освіти здобувачів/ок освіти, які тимчасово перебувають за кордоном в умовах військової агресії рф.

Шановні гості заходу: регіональна директорка туристичної кампанії «Anex tour» Наталія Величко, завідувач кафедри бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Дамір Бікулов, докторка економічних наук Світлана Маркова вручили дипломи випускникам/цям і привітали їх з успішним стартом професійної кар’єри. Теплими та приємними спогадами про яскраве студентське життя поділилися випускники/ці у своїх відеороликах. Від імені студентства зі словами вдячності директорці коледжу Олені Грибановій, викладацтву, кураторам/кам і батькам звернулися від спеціальності «менеджмент»: Роман Старенко та Сергій Моргун, від спеціальності «туризм» – Никита Мелащенко, Карина Дідух, Діана Мелконян та Юлія Калюжна. Щирими та емоційними були відеозвернення перших кураторок групи К 242-19 Лілії Козак і Лариси Ніколаєвої. Настанови на подальший професійний шлях і навчання випускники/ці отримали від кураторок Наталії Яцук та Євгенії Маказан. Непростими були ці три з половиною роки навчання в коледжі: онлайн-освіта під час пандемії Covid-19, дистанційний та асинхронний формат під час повітряних тривог, вибухів і обстрілів, при світлі ліхтарика, ловлячи інтернет, але з вірою у Перемогу випускники та випускниці-2023 починають своє сходження на новий професійний рівень.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини