Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованці кафедри акторської майстерності Марина Гунько й Андрій Бейник

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованці кафедри акторської майстерності Марина Гунько й Андрій Бейник

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованці кафедри акторської майстерності Марина Гунько й Андрій Бейник
14.02.2023 10:20 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія кафедра акторської майстерності відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування пресслужба проєкт Іст

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо вашій увазі розповідь про досвід професійного становлення й успіху випускників кафедри акторської майстерності факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ Марини Гунько й Андрія Бейника.

 

Їхня акторська професійна діяльність розпочалася ще під час навчання у виші – тодішні студенти факультету СПП отримали запрошення на роботу спочатку до Запорізького театру «VIЕ», а потім – і до «Нового театру». Як склалася подальша творча доля – розповідають онлайн самі Марина й Андрій.

Марина: - Після закінчення університету ми з Андрієм пройшли творчий конкурс і почали працювати в Київському театрі на Липках. Увесь свій час присвячували роботі над виставами, творчим зустрічам і проєктам.

Андрій: - У 2014 році приїхали з Мариною до Сполучених штатів Америки. Ніхто нас там не чекав, тож доводилося починати все з початку. Але у нас було таке ненаситне бажання працювати, втілювати в життя свої творчі мрії! А ще, ми пишалися своєю «акторською школою», яку отримали на кафедрі акторської майстерності Запорізького національного університету. Із вдячністю згадуємо наших наставників – народного артиста України, керівника курсу Олександра Петровича Короля та викладачку з майстерності актора та сценічної мови, кураторку Тетяну Дмитрівну Петрик. Наша освіта стала надійним фундаментом для роботи.

Марина: - Тоді ми почали брати участь у мистецьких фестивалях, модельних показах, працювали в невеличких аматорських трупах, знімали свої аматорські короткометражні фільми. На деякий час ми забули, що таке сон. Ми боролись за свою мрію – вийти на сцену театру в Нью-Йорку.

Андрій: - У 2018 році ми почали працювати в літературному театрі «Literary Theater Dialogue» і в цьому ж році нас із Мариною запросили до Українського театру Івана Бернацького в Нью-Йорку, у виставах якого ми працюємо до теперішнього часу. На сцені театру у нас український репертуар: «Катерина» , «Наймичка», «Відьма» Тараса Шевченка. 12 березня цього року відбудеться видатна подія й у нашому житті, і в культурному житті українців Америки. На сцені Українського театру Івана Бернацького в Нью-Йорку – прем’єра театральної вистави «З Шевченком до перемоги».

Секрет нашого успіху – чіткі цілі, наполеглива робота, впертість і постійне самовдосконалення. А ще – вміння робити висновки зі своїх невдач та йти далі.

 

Кафедра акторської майстерності

факультету соціальної педагогіки та психології

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників/випускниць. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками/випускницями факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники/випускниці Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями/фахівчинями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком:

https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників/випускниць Запорізького національного університету!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини