Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На Чемпіонаті України з легкої атлетики перемогли вихованці та вихованиці ЗНУ

На Чемпіонаті України з легкої атлетики перемогли вихованці та вихованиці ЗНУ

На Чемпіонаті України з легкої атлетики перемогли вихованці та вихованиці ЗНУ
22.02.2023 08:49 Все Головні новини Факультети Юридичний Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет Економіко-правничий фаховий коледж спорт легка атлетика перемога

Днями в Києві відбувся головний легкоатлетичний старт національного календаря – Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні. Ці змагання стали відбірковими до чемпіонату Європи в приміщенні, який відбудеться в Стамбулі на початку березня. Медалі розіграли понад 300 спортсменів/ок, серед них – команда Запорізької області. За результатами змагань запоріжцям вдалося вибороти шість медалей – чотири серед дорослих і дві серед молоді. Серед переможців/жець – спортсмени й спортсменки Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Так, вихованець юридичного факультету Андрій Васильєв став чемпіоном України серед молоді в бігу на 60 м, з результатом 6.74 с. У змаганнях дорослих цей час приніс йому срібло. (Тренери — Рурак К.М., Боднар В.Я.).

Своєю чергою, вихованка Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ Вікторія Ратнікова виборола 1 місце та стала чемпіонкою України в бігу на 60 м серед дорослих, у фіналі показавши час 7.35 с. (Тренери – К. М. Рурак й О. В. Рурак).

Крім того, переможно виступили інші запорізькі спортсмени й спортсменки. Серед іншого, Катерина Карпюк на дистанції 400 м показала показала кращий результат у сезоні — 54.17 с. і виграла золоту нагороду. (Тренер – К.М. Рурак). Микита Барабанов також виграв золото молодіжного чемпіонату в бігу на 400 м – час 47.92 с. і став другим на дорослому чемпіонаті України. (Тренери – О.В. Рурак і К.М. Рурак).

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини