Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ обрали голову студентської ради

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ обрали голову студентської ради

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ обрали голову студентської ради
23.02.2023 09:02 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж студентське самоврядування студентська рада онлайн-голосування вибори

Двадцять першого лютого в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися вибори голови студентської ради коледжу шляхом онлайн-голосування на платформі електронного забезпечення навчання «Moodle».

 

Претенденток на керівництво студентським самоврядуванням було двоє: студентка 2 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Юлія Доільніцина та студентка 2 курсу спеціальності «Туризм» Каріна Кобзєй. Обидві кандидатки підготували цікаві передвиборчі програми, запланували реалізацію волонтерських і, профорієнтаційних проєктів. Сучасними були запропоновані ними ідеї розвитку студентського самоврядування коледжу – від місії та візії до чітких дедлайнів у виконанні завдань.

Візією виборчої кампанії Каріни Кобзєй була якісна освіта та студентське життя, наповнене дивовижними подіями, незважаючи на формат навчання. Змістовною та водночас зрозумілою для всіх була візія програми Юлії Доільніциної: «Те, що існує, – продовжити, нове – започаткувати». Дебати кандидаток в онлайн-форматі були багаті на питання від студентства, здобувачі й здобувачки освіти коледжу були активні та порушували питання й проблеми перед майбутнім складом студентської ради.

Нарешті стали відомі довгоочікувані результати голосування здобувачів і здобувачок освіти коледжу. За офіційною інформацією студентської виборчої комісії Запорізького національного університету, представники та представниці цього освітнього закладу віддали свої голоси так: Юлія Доільніцина: «за» – 232, Каріна Кобзєй: «за» – 158, утримались – 50.

Колектив коледжу привітав новообрану голову студентської ради Юлію Доільніцину та її команду та побажав реалізувати заплановане, відповідально захищати права та інтереси здобувачів і здобувачком освіти коледжу і гідно представляти студентство!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини