Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історія успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету соціальної педагогіки та психології Віктор Гребенік

«Історія успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету соціальної педагогіки та психології Віктор Гребенік

«Історія успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету соціальної педагогіки та психології Віктор Гребенік
24.02.2023 15:06 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо вашій увазі розповідь вихованця факультету соціальної педагогіки та психології Віктора Гребеніка про його студентські роки в магістратурі ОП «Педагогіка вищої школи» ЗНУ та про побудову освітянської кар’єри.

 

Ось що розповідає пан Віктор:

- Я вступив до магістратури ОП «Педагогіка вищої школи» на базі кафедри педагогіки і психології ЗНУ у 2006 році, а це рік її заснування. Це було природнім потягом до узагальнення моєї багаторічної педагогічної та концертно-виконавської діяльності в Запорізькому музичному училищі імені Платона Майбороди після закінчення у 1984 році фортепіанного факультету Харківського інституту мистецтв імені Івана Котляревського. Тогочасна робота в педагогічному закладі музичного училища в ті історичні часи становлення і розвитку незалежної України вимагала від мене нових фахових знань щодо вищої школи й узагальнення вже здобутого досвіду мистецької роботи з попередніх років праці. Безпосередня участь майбутніх магістрів/ок у науково-практичних конференціях вишу, семінарські заняття, які проводили провідні викладачі/викладачки кафедри, наші лекційні практикуми тоді захоплювали наш спраглий до знань мозок конструктивом й актуалізували надбані в цей момент знання в одномоментний симфонічний апофеоз.

Особисто для мене це був час відкриття педагогіки та психології в аспекті таких наукових знань, де мій особистий мистецький практичний досвід знаходив нові дієві грані свого подальшого розвитку. Набуті знання з корекційної педагогіки в розрізі проблематики роботи з контингентом людей з особливими потребами наразі приносять свої плоди в моїй роботі під час занять музикою з дітьми з особливими потребами в стінах Запорізької дитячої музичної школи № 3. Там я зараз працюю викладачем з класу синтезатора і завідувачем естрадно-джазового відділу. Узагальненням такого роду практичної діяльності є й моя постійна науково-практична та пошуково-методична робота. Останнім таким здобутком стала методична доповідь «Формування музичної креативності в учнівства з особливими потребами на початковому етапі навчання в системі шкіл мистецької освіти». Із нею я виступив нещодавно на обласному та міжнародному науково-практичному семінарі для підвищення кваліфікації слухачів/ок із відповідних початкових закладів освіти.

Після закінчення магістратури ОП «Педагогіка вищої школи» я працював у Запорізькому муніципальному театрі танцю завідувачем музичної частини і концертмейстером. Також була й магістратура: як для педагога естрадно-джазового співу Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Варто згадати роботу членом журі мистецьких конкурсів і фестивалів, виступи ведучим, піаністом і співаком у численних культурних акціях міста і близького зарубіжжя.

Я – лауреат всеукраїнського та міжнародного конкурсів, маю друковані мистецькі й наукові роботи, відеозаписи виступів своєї педагогічної та виконавської діяльності. Щиро дякую усьому професорсько-викладацькому складу магістратури ОП «Педагогіка вищої школи» Запорізького національного університету за їхню відданість у благородній освітянській праці!

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників/випускниць. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками/випускницями факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники/випускниці Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями/фахівчинями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком:

https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників/випускниць Запорізького національного університету!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини