Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ гостинно зустрів своє майбутнє студентство

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ гостинно зустрів своє майбутнє студентство

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ гостинно зустрів своє майбутнє студентство
24.02.2023 14:53 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування вступна кампанія-2023 день відкритих дверей

Проведення зустрічей з абітурієнтами й абітурієнтками в зручний для них час і в зручному форматі вже стало доброю традицією для колективу Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ». Ось і днями, вже вчетверте в цьому навчальному році, тут відбувся в змішаному форматі День відкритих дверей.

 

Юних учасників й учасниць заходу та їхніх батьків зустріли представники й представниці адміністрації, викладачі й викладачки та студентство коледжу. Модераторкою online-заходу стала відповідальна секретарка відбіркової комісії ЗГЕФК ЗНУ Ірина Пупирєва. Здебільшого до цього заходу приєдналися абітурієнти/ки, які перебувають поза межами України чи міста Запоріжжя. Мешканці та мешканки Запоріжжя скористалися можливістю й особисто завітали до коледжу, де їх зустріла чергова адміністраторка Людмила Бургман. Гості прогулялися просторими холами ЗГЕФК, відвідали затишні аудиторії та лабораторії. Серед них були й колишні студенти/студентки коледжу. Теплі спогади, успішне працевлаштування та кар’єрне зростання спонукало їх привести сюди своїх дітей.

Хоча екскурсія була доступною лише для тих, хто завітав до коледжу особисто, кожний учасник й учасниця заходу, незалежно від того, приєднався він до нього offline чи online, отримав всю необхідну інформацію для підготовки до вступу. Їм розповіли про те, як відбуватиметься вступ; про навчання в коледжі; позанавчальне життя тощо. Тож учасники/ці заходу дійсно переконалися, що ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» – це сучасний заклад освіти, в якому готують висококваліфікованих фахівців і фахівчинь за такими технічними та економічними спеціальностями, як 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 131 «Прикладна механіка», 133 «Галузеве машинобудування», 144 «Теплоенергетика», 145 «Гідроенергетика», 186 «Видавництво та поліграфія», 192 «Будівництво та цивільна інженерія» («Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції»; «Будівництво гідротехнічних споруд»).

Дуже важливою стала й інформація про підготовчі курси, які діють у Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ. На всі питання щодо них відповідала Алла Топач. Зокрема, завідувачка підготовчих курсів ознайомила гостей з особливостями навчання та пільгами, які надаються абітурієнтам й абітурієнткам, які були слухачами/слухачками курсів. А щоб вступники мали можливість скористатися цими пільгами та дійсно якісно підготуватися до вступу, вона запросила майбутніх студентів і студенток на 3-місячні курси. До речі, записатися на них можна було безпосередньо на заході.

Адміністрація та викладачі й викладачки Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» радо зустріли своїх майбутніх студентів/ок та їхніх батьків і з нетерпінням чекають на нові зустрічі.

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини