Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ відбувся майстер-клас із виготовлення окопних свічок

В ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ відбувся майстер-клас із виготовлення окопних свічок

В ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ відбувся майстер-клас із виготовлення окопних свічок
01.03.2023 09:33 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет інженерний навчально-науковий інститут Обласний центр патріотичного виховання молоді майстер-клас волонтерство виготовлення окопних свічок

Окопна свічка – це універсальне джерело світла й тепла в складних умовах. Серед їхніх переваг – простота виготовлення та доступність необхідних для цього матеріалів. Саме тому голова наукового товариства Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), представник Обласного центру патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради Демид Євтушенко став ініціатором проведення майстер-класу з виготовлення окопних свічок.

 

Про те, чому саме відбувся майстер-клас і хто до нього долучився, розповів сам організатор заходу: «В єдності наша сила, – підкреслив Демид, – і підтвердженням цьому є Рік незламності, який ми проходили пліч-о-пліч. Наша молодіжна організація не залишається осторонь подій в Україні. Ми займаємося волонтерством, проводимо просвітницькі заходи, одним із яких є майстер-клас для запорізьких волонтерів/ок і вихованців/ок Обласного центру патріотичного виховання молоді. Його метою стало завдання навчити всіх охочих виготовляти окопні свічки, до створення яких долучилися навіть волонтери/ки з Англії».

На заході були й студенти та студентки факультетів ЗНУ й ІННІ ім. Ю.М. Потебні, учнівство закладів загальної, середньої освіти Запоріжжя, зокрема, Запорізьких загальноосвітніх середніх шкіл №№ 15 і 45. Учасники й учасниці потім не лише самі займалися виготовленням окопних свічок, а й навчали цьому інших, адже технологія справді дуже проста. Потрібні лише звичайна невеличка бляшанка, картон від коробок, канцелярський ніж, залізна лінійка, віск чи парафін. А щоб виготовити свічку, необхідно нарізаний смужками картон щільно скрутити та наповнити ним банку. Після чого зробити з картону гніт та встромити його всередину й рівномірно залити розтопленим воском чи парафіном. Сьогодні зроблені молоддю як під час майстер-класу, так і потім у своїх освітніх закладах окопні свічки (а їх понад 1500) вже передали на передову. І це лише початок. Волонтерська робота триває.

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини