Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики долучився до оцінювання робіт Малої академії наук

Факультет журналістики долучився до оцінювання робіт Малої академії наук

Факультет журналістики долучився до оцінювання робіт Малої академії наук
01.03.2023 14:47 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет наукова діяльність заклади загальної середньої освіти Мала академія наук молода наука

Журі обласного конкурсу Малої академії наук працювало 25 і 26 лютого. Представником журі від факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) була професорка кафедри журналістики Людмила Чернявська. У ці дні відбувались постерні захисти та презентації наукових робіт молодих учених Запорізької області

 

Попри складні умови учасники та учасниці секції «Журналістика» показали вагомі результати. Їхній склад був справді якісним, адже учнівство під керівництвом своїх наукових наставників і наставниць представило актуальні проблеми сучасної медіареальності. Серед тем наукових робіт були такі: «Регіональні канали Telegram на окупованій території як основна платформа для розповсюдження інформації під час війни в Україні», «Поетичний щоденник війни в мережі Facebook як соціальнокомунікаційний феномен», «Інформаційна війна в російсько-українських міждержавних відносинах».

Унікальність робіт полягала в тому, що автори/ки змогли дати оцінку сучасній ситуації, дослідження відзначались науковою зрілістю та глибоким зануренням у тему. Заявлені мета та завдання були реалізовані цілком. Молоді вчені пропонували унікальний експеримент й аналіз медіаситуації на тимчасово окупованій території Запорізької області; популяризували творчість поетеси Н. Маринчак і представили наукову інтерпретацію її доробку в соціальних мережах; аналізували медіамеседжі інформаційної війни.

Факультет журналістики подякував Марії Панчук, Анастасії Агарковій, Олександрі Роговік і їхнім наставникам/цям за інтерес і занурення в проблеми медіагалузі, креатив, розвиток наукового потенціалу молодих учених.

 

Факультет журналістики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини