Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет фізичного виховання приєднався до онлайн-засідання фахового журі конкурсу «Вчитель року-2023»

Факультет фізичного виховання приєднався до онлайн-засідання фахового журі конкурсу «Вчитель року-2023»

Факультет фізичного виховання приєднався до онлайн-засідання фахового журі конкурсу «Вчитель року-2023»
13.01.2023 15:16 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм конкурс Вчитель року-2023 оцінювання професійних компетентностей

Тринадцятого січня 2023 року здобувачі та здобувачки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (ступеня доктора філософії) «Фізична культура і спорт» із галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) брали участь у проведенні онлайн-засідання фахового журі щодо умов та порядку проведення першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023» в номінації «Фізична культура».

 

Під час заходу йшлося про те, що в кожному турі конкурсу відбудуться такі випробування: «Майстер-клас», «Методичний практикум», «Практична робота», «Тестування», «Урок». На зустрічі представили методичні рекомендації щодо проведення випробувань конкурсу. З аспірантами й аспірантками обговорили особливості оціночного матеріалу конкурсантів/ок. До складу журі увійшли найдосвідченіші представники закладів загальної середньої, вищої освіти та наукових установ: к.пед.н., доценкат, завідувачка кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради Аксьонова О.П., вчителька фізичної культури Запорізької гімназії № 104 Запорізької міської ради, вчителька-методистка, призерка обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018» Кравченко Елеонора Павлівна, к.пед.н., доцент кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету Коваленко Ю.О., директорка Відраднівського закладу загальної середньої освіти Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Носенко Людмила Борисівна.

Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2023» проводиться на виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (із змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 19.10.2022 № 930 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023» у номінаціях: «Захист України», «Основи здоров’я», «Початкова освіта», «Фізична культура».

Участь у конкурсі корисна для вчителів/ок, які прагнуть до вдосконалення своїх професійних навичок й отримання підвищення соціального статусу. Також захід - додатковий стимул для вчителів/ок до подальшого розвитку та удосконалення своєї роботи з учнями й ученицями. Вчителі/ки, які беруть участь у конкурсі «Учитель року-2023» в номінації «Фізична культура», повинні мати досвід проведення тренувань і занять. Також успішні результати має демонструвати їхнє учнівство на змаганнях із різних видів спорту. Учителі/ки також повинні вміти створювати мотивуюче та дружнє середовище для учнів/учениць, щоб сприяти розвитку їхніх фізичних здібностей та здоров'я.

Учасник/учасниця конкурсу «Учитель року-2023» в номінація «Фізична культура» повинні бути взірцем для своїх учнів/учениць і відповідати високим стандартам у професійній практиці. Робота має бути націлена на те, щоб допомогти учнівству розвивати свої фізичні здібності та покращувати здоров'я, а також створювати позитивне та мотивуюче оточення для розвитку фізичної культури.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини