Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відбувся захід із патріотичного виховання «Рік незламності. Разом до Перемоги»

На факультеті СПП відбувся захід із патріотичного виховання «Рік незламності. Разом до Перемоги»

На факультеті СПП відбувся захід із патріотичного виховання «Рік незламності. Разом до Перемоги»
02.03.2023 13:38 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія патріотичне виховання Рік незламності

Двадцять восьмого лютого 2023 року кафедра педагогіки та психології освітньої діяльності факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в режимі відеоконференції ZOOM провела виховний захід «Рік незламності. Разом до Перемоги».

 

Його організатором стала кураторка групи 8.0112, доцентка кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності І.В. Козич, а також – здобувачі й здобувачки освіти спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки», освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи» освітнього рівня «Магістр»: О. Іванова, О. Козич, Є. Кузнєцова, В. Марич, А. Пересніченко, О. Прокоф'єв, А. Савран, Ю. Яланська, М. Ільченко й Т. Костенко.

Мету виховного заходу визначили, як формування почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, глибокої пошани до загиблих героїв через обговорення року життя країни, університету, студентів/ок із моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну. І.В. Козич у своєму виступі підкреслила, що «наш освітянський фронт – це, насамперед, студенти». Від ранку 24 лютого 2022 року викладачі/ки почали забезпечувати освітній процес в умовах повномасштабного вторгнення. Під час обговорення студентство згадало драматичні події, які вони пережили у 2022 році. Присутні підкреслили, що стали стійкіші, патріотичніші. Вони беруть участь у волонтерській роботі, навчилися і навчаються новим технологіям, тому що професійні знання та соціальні навички важливі для відновлення України після Перемоги. Студентка Є. Кузнецова, наприклад, свідомо обрала як педагогічне дослідження проблему патріотичного виховання студентів у позааудиторній роботі ЗВО. Учасники й учасниці заходу вшанували світлу пам’ять захисників і захисниць, мирних громадян і громадянок, які загинули під час війни. Кураторка академічної групи І.В. Козич подякувала студентству за його позицію, за бажання відповідально навчатися заради Перемоги нашої країни.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини