Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту для школярства організували «Один день підприємця в ЗНУ»

На факультеті менеджменту для школярства організували «Один день підприємця в ЗНУ»

На факультеті менеджменту для школярства організували «Один день підприємця в ЗНУ»
02.03.2023 15:17 Все Головні новини Факультети Менеджменту Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет менеджменту відділ доуніверситетськео підготовки профорієнтація працевлаштування заклади загальної середньої освіти онлайн-ігри квести

У рамках профорієнтаційної роботи двадцять восьмого лютого 2023 року року на факультеті менеджменту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) кафедра підприємництва менеджменту організацій і логістики організувала цікавий онлайн-захід для учнівства закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти «Один день підприємця в ЗНУ». Його цільовою аудиторією стали майбутні абітурієнти й абітурієнтки, яких зацікавили спеціальності «Менеджмент» і «Підприємництво».

 

Під гаслом «Уявімо себе підприємцями!» майбутні абітурієнти/ки факультету менеджменту взяли участь у цікавих онлайн-іграх і квестах, виконали тести, отримали актуальну інформацію про те, як почати свою власну справу, а також познайомились із науково-педагогічним складом кафедри. Під час спілкування викладачі й викладачки надали відповіді на запитання щодо особливостей вступу на факультет. Вони ґрунтовно висвітлили переваги навчання на освітніх програмах підготовки майбутніх управлінців/ок і підприємців/иць, розповіли про перспективи працевлаштування на прикладі фахової самореалізації випускників/иць. Варто відзначити, що захід привернув увагу не лише старших класів міських шкіл, а й випускників/иць сільських освітніх закладів.

Організатори й організаторки висловили сподівання, що всі учасники/ці отримали багато позитивних емоцій та вражень. З огляду на жвавий інтерес до такого формату профорієнтаційної комунікації, на кафедрі планують продовжити цикл подібних зустрічей з актуальної для спеціальностей факультету тематики.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини