Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький національний університет долучився до всеукраїнського мистецького проєкту

Запорізький національний університет долучився до всеукраїнського мистецького проєкту

Запорізький національний університет долучився до всеукраїнського мистецького проєкту
03.03.2023 13:03 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет центр культури всеукраїнський мистецький проєкт Наукою вишиваємо Україну

Ще в листопаді 2022 року Центр культури ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) приєднався до проєкту «Наукою вишиваємо Україну!». Його мета – об'єднати вчених у спільних прагненнях відродження та зміцнення України, а також – велике бажання змінити наш світ на краще.

 

Варто відзначити, що Запорізький національний університет теж активно попрацював у проєкті. Координаторкою вишивки Запорізької області (розмір якої на полотні 90х95 см) стала доцентка кафедри української мови філологічного факультету вишу Світлана Сабліна. На сьогодні проєктна група зібрала автентичні схеми різних областей, які свого часу колекціонували та відтворювали діячі/ки мистецтва минулого та сучасного. Вишита карта стала символом, оберегом для держави і тих, хто віддано піклується про її майбутнє.

 

Фото Антона Осадчука

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини