Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет розповів вступникам про переваги навчання в ЗНУ

Біологічний факультет розповів вступникам про переваги навчання в ЗНУ

Біологічний факультет розповів вступникам про переваги навчання в ЗНУ
03.03.2023 09:55 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування заклади загальної середньої освіти вступна кампанія-2023

Другого березня 2023 року на біологічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч з 11 класами Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області. Захід організували завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології, професор Олександр Рильський і доцентка кафедри хімії Юлія Петруша.

Під час онлайн-зустрічі майбутнім абітурієнтам/кам надали вичерпну інформацію про освітні програми біологічного факультету ЗНУ, його потужний професорсько-викладацький склад, правила вступу у 2023 році, особливості організації освітньного процесу, переваги та перспективи навчання в ЗНУ, працевлаштування випускників/иць і можливості міжнародного стажування молоді.

Олександр Рильський звернув увагу школярства на екологічні наслідки війни в Україні – забруднення атмосферного повітря, ґрунтів, знищення лісових ресурсів, забруднення водних об’єктів Чорного й Азовського морів. І, відповідно, підкреслив зростання потреби Запорізького регіону та країни загалом у висококваліфікованих екологах/екологинях. Він також ознайомив учнівство із колективом кафедри загальної та прикладної екології і зоології, відзначив його активну суспільну позицію щодо відновлення довкілля, характеризував бази практики і презентував фотоматеріали щодо наукових досліджень кафедри.

Своєю чергою, Юлія Петруша розповіла про спеціальність «Хімія». Школярі та школярки ознайомилися з напрямками науково-дослідної роботи кафедри хімії, її професорсько-викладацьким складом, роботою студентської проблемної групи та можливостями професійної реалізації. Дізналися під час заходу й про особливості організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання та про можливості, які відкриває академічна мобільність. Викладачка зазначила, що не варто забувати, що основа успіху в будь-якій галузі діяльності – невтомна праця, вдосконалення своїх навичок і розвиток природних здібностей. Загалом біологічний факультет ЗНУ спрямував зацікавленість на свідомий вибір подальшого навчання за обраною спеціальністю. І на завершення зустрічі запросили учнів й учениць на екскурсію на біологічний факультет ЗНУ та до Зоологічного музею вишу.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини