Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентству факультету СПП розповіли про можливості участі у волонтерських заходах від Червоного Хреста України

Студентству факультету СПП розповіли про можливості участі у волонтерських заходах від Червоного Хреста України

Студентству факультету СПП розповіли про можливості участі у волонтерських заходах від Червоного Хреста України
07.03.2023 09:16 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія освітній процес волонтерство Червоних Хрест України

Шостого березня 2023 року на кафедрі соціальної педагогіки та спеціальної освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч здобувачів і здобувачок вищої освіти з представницею організації Червоного Хреста України в м. Запоріжжі Валерією Литвин.

 

Під час заходу пані Валерія докладно розповіла здобувачам/кам спеціальностей 231 «Соціальна педагогіка» та 016 «Логопедія» про свій шлях до волонтерства, про тренінги, які проходять за міжнародними стандартами, для здобуття необхідних вмінь і навичок у наданні першої медичної допомоги, донорського руху соціальної підтримки тощо.

Студенти/ки з цікавістю дізналися, що до волонтерського руху Червоного Хреста залучені люди різних вікових категорій, від 15 до 70 років, що найактивніші представники/ці мають можливість взяти участь у національних і міжнародних волонтерських заходах. Також під час зустрічі обговорювались можливості участі студентів/ок у заходах організації як волонтерів/ок. Пані Валерія докладно розповіла про заходи, які проводяться в межах руху та відповіла на численні запитання присутніх на зустрічі.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини