Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ привітали з перемогами Кубка України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок-2023

ЗНУ привітали з перемогами Кубка України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок-2023

ЗНУ привітали з перемогами Кубка України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок-2023
07.03.2023 10:24 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм спорт важка атлетика перемога

Під час Кубка України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок-2023, присвяченого Збройним силам України, який днями проходив у м. Ужгороді, вдало представили свій заклад вищої освіти спортсменки та спортсмени ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Вони вибороли в напруженій боротьбі з важкоатлетами й важкоатлетками з усіх куточків України призові місця.

 

Так, студентка 1 курсу факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму ЗНУ Кристина Бородина здобула три срібні медалі Кубка України з важкої атлетики-2023. Відзначимо, що на змаганнях Кристина представляла Донецьку область.

Своєю чергою, випускник Запорізького національного університету Олег Ганзенко у ваговій категорії +109 кг став переможцем Кубка України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок 2023, виборовши перше місце.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини