Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентству ЕПФК ЗНУ пропонують продовжити навчання на факультеті соціальної педагогіки та психології

Студентству ЕПФК ЗНУ пропонують продовжити навчання на факультеті соціальної педагогіки та психології

Студентству ЕПФК ЗНУ пропонують продовжити навчання на факультеті соціальної педагогіки та психології
07.03.2023 12:56 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія Економіко-правничий фаховий коледж профорієнтаційна зустріч вступна кампанія-2023

Другого березня 2023 року в рамках профорієнтаційної роботи відбулася онлайн-зустріч керівництва факультету соціальної педагогіки та психології та Економіко-правничого фахового коледжу зі студентством спеціальності «Соціальна педагогіка» ЕПФК ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

У заході брали участь декан факультету соціальної педагогіки та психології, проф., д.пед.н. Ольга Пономаренко, завідувачка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти, проф., к.п.н. Наталія Заверико, заступниця декану з профорієнтаційної роботи, доц., к.п.н. Олена Лещенко, директорка ЕПФК ЗНУ, к.пед.н. Олена Грибанова, відповідальний секретар приймальної комісії щодо вступу на старші курси Олександр Шапуров, заступниця директора з навчально-методичної роботи ЕПФК ЗНУ Альона Ходаковська, заступниця директора з навчально-виховної роботи ЕПФК ЗНУ Олександра Данілкіна, гарантка освітньої програми «Соціальна педагогіка», доц., к.філос.н. Лариса Іванова, викладачка ЕПФК ЗНУ, кураторка групи Катерина Тарасова та к.пед.н., доцентка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Юліана Мацкевіч.

Під час зустрічі декан Ольга Пономаренко розповіла про історію створення факультету. Заступниця декана з профорієнтаційної роботи Олена Лещенко представила особливості підготовки майбутніх фахівців/фахівчинь за освітньою програмою «Соціальна педагогіка». Завідувачка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Наталія Заверико розкрила актуальність освітньої програми та зміст вибіркових дисциплін, що пропонуються здобувачкам/кам освіти на старших курсах.

Під час зустрічі директорка ЕПФК ЗНУ Олена Грибанова звернула увагу присутніх на важливість отримання сертифікату з Національного мультипредметного тесту. Відповідальний секретар приймальної комісії щодо вступу на старші курси Олександр Шапуров акцентував увагу на аспектах реєстрації вступників, охочих продовжити навчання на старших курсах, і надання ними копій необхідних документів. Наприкінці зустрічі студентство отримало від факультету соціальної педагогіки та психології вичерпні відповіді щодо навчання на о/п «Соціальна педагогіка».

Представники/ці факультету СПП подякували директорці ЕПФК ЗНУ Олені Грибановій та співорганізаторам/кам заходу за змістовну зустріч із молоддю.

 

Більше інформації про кафедру соціальної педагогіки та спеціальної освіти можна оторимат на її сторінці в соцмережі Facebook:

https://www.facebook.com/groups/147904506208152

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини