Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання, здоров’я та спорту відбувся успішний захист дисертаційної роботи

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та спорту відбувся успішний захист дисертаційної роботи

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та спорту відбувся успішний захист дисертаційної роботи
22.02.2023 13:56 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм відділ аспірантури докторантура захист дисертації спеціалізована вчена рада

Запорізький національний університет працює, спортивна наука рухається вперед. Доктори/ки філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» із радістю прийняли до своїх лав ще одну колегу. І це вже стало історією, але попереду нові здобутки та подолані наукові вершини. Гарний подарунок напередодні дня народження своєї наукової керівниці Валерії Тищенко – докторки наук з фізичного виховання та спорту, професорки, професорки кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), зробила Катерина Дробот, захистивши дисертацію «Інтерактивне навчання плавання дітей старшого дошкільного віку» під час засідання разової спеціалізованої вченої ради в стінах Запорізького національного університету.

 

Багато сил і часу, уваги та праці потребувала ця довгоочікувана та бажана подія, але здобувачка йшла до нїї натхненно, впевнено, сміливо та, в результаті, успішно. У цьому їй допомогла налаштованість здобувачки та підтримка креативного наукового керівника – Валерії Тищенко. А також – прихильність вельмишановних опоненток – Жанетти Козіної, докторки наук з фізичного виховання і спорту, професорки, завідувачки кафедри олімпійського і професійного спорту, спортивних ігор та туризму Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, й Ольги Микитчик, кандидатки наук з фізичного виховання і спорту, доцентки кафедри водних видів спорту Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту. Важливим було розуміння рецензенток – Юлії Коваленко, кандидатки педагогічних наук, доцентки кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Запорізького національного університету, й Олени Бессарабової, кандидатки педагогічних наук, доцентки кафедри фізичної терапії та ерготерапії Запорізького національного університету. Принциповість голови ради Світлани Караулової, докторки наук з фізичного виховання та спорту, доцентки, професорки кафедри фізичної культури і спорту Запорізького національного університету, організаційна допомога проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Каганова та проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука й добрі слова ректора Миколи Фролова, доктора історичних наук, професора, заслуженого працівника освіти України, академіка Академії наук вищої освіти України, допомогли завершити багаторічну напружену працю.

Колектив факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму звертається до Катерини Дробот із такими поздоровленнями: «Вітаємо! Бажаємо мінімум перешкод і сумнівів, максимум можливостей та ідей для процвітання й прогресу в улюбленій галузі! Зичимо невгасимого ентузіазму та постійного прагнення до успіху у своїй діяльності, високих досягнень і нагород, невичерпного потоку сил та інтересу до своєї роботи! Захоплень, світлих надій та впевнених дій у житті, грандіозних планів та обов'язкової їхньої реалізації!».

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини