Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті триває профорієнтаційна діяльність

На біологічному факультеті триває профорієнтаційна діяльність

На біологічному факультеті триває профорієнтаційна діяльність
07.03.2023 16:54 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет кафедра хімії відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування заклади загальної середньої освіти вступна кампанія-2023

Шостого березня доцентка кафедри хімії біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), к.пед.н. Вікторія Перетятько зустрілася з випускниками/випускницями Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс “Якимівська гімназія”» Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області. Вона розповіла про спеціальності та освітні програми біологічного факультету та запросила учнівство вступати до університету.

 

Доповідачка звернула увагу на особливості навчання на факультеті, зокрема, на насиченість експериментальної підготовки, різноманітність баз практик, роботу студентської ради, заходи з підтримки студентства. Окремо викладачка зупинилася на підготовці за спеціальністю 102 «Хімія». Класична підготовка в цій галузі дозволяє випускникам/цям кафедри працевлаштуватися в галузі хімії (аналітика, технологія) різних підприємств й установ. Крім того, наявність педагогічного складника в підготовці та проходження педагогічної практики відкриває можливості подальшої педагогічної діяльності в закладах освіти.

Як гарантка освітньої програми «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» вона наголосила на важливості професійної підготовки вчителів Нової української школи. Підготовка вчителя/ки біології та основ здоров’я унікальна за змістом. З одного боку, це – глибока природничо-наукова робота, доповнена медичними знаннями на рівні, що перевищує знання медичної сестри. З іншого боку, це – повноцінна психолого-педагогічна підготовка, що включає озброєння випускника/ці сучасними інтерактивними методами навчання та виховання. Набуття кваліфікації вчителя/ки двох шкільних предметів сприяє успішному працевлаштуванню.

Через тимчасово окупацію Якимівки учнівство цього класу зараз знаходяться в різних регіонах України, за кордоном, а дехто залишився в рідному селищі міського типу. Та незважаючи на такі обставини, спілкування пройшло достатньо плідно. Учнівство виявило зацікавлення щодо отриманої інформації та переконалося в перспективах навчання на біологічному факультеті ЗНУ. Колектив кафедри хімії висловив щиру подяку вчительці англійської мови Ірині Качан і вчителю біології та географії Сергію Качану за допомогу в організації зустрічі.

 

Біологічний факультет

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини