Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні ЗНУ пропонує отримати професію в галузі металургії

Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні ЗНУ пропонує отримати професію в галузі металургії

Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні ЗНУ пропонує отримати професію в галузі металургії
09.03.2023 15:03 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет інженерний навчально-науковий інститут відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування вступна кампанія-2023

Потреба у висококваліфікованих кадрах галузі металургії свого часу спонукала створити в місті Запорізький індустріальний інститут, на сьогодні – інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М Потебні ЗНУ. Минав час, і необхідність у фахівцях/нях цієї галузі тільки зростала.

 

Як зазначив доцент кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки Олексій Кириченко: «Металургію недарма називають вогняною професією. Ця спеціальність завжди перспективна й цікава. Завдання, які вона вирішує, не менш важливі, ніж завдання в ІТ-галузі чи в якійсь іншій, тож це вимагає кваліфікованих інженерних кадрів для потреб регіону. А знайти цікаву та перспективну роботу в нашому металургійному місті нескладно».

Тож фахівцем/фахівчинею із яких спеціальностей в галузі металургії та суміжних галузях ви можете стати, обравши для себе ІННІ ім. Ю.М. Потебні?

Передусім, це – спеціальність 136 «Металургія», навчатимуться тут за однойменною освітньою програмою (бакалаврат), а магістранти/ки – зможуть стати фахівцями/нями з металургії чорних чи кольорових металів, а також з обробки металів тиском. Ті, хто мріють займатися створенням, а також налагодженням обладнання, можуть обрати для себе спеціальність й освітню програму 133 «Галузеве машинобудування» (для бакалаврату), а майбутні магістри/терки за цією ж спеціальністю – освітню програму «Металургійне обладнання».

Жодне підприємство не може функціонувати без фахівців/фахівчинь у галузі охорони праці. Тож інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні пропонує стати справжнім професіоналом/кою, отримавши спеціальність 183 «Технології захисту навколишнього середовища» бакалавр (освітня програма однойменна). Не менш важливою є спеціальність 263 «Цивільна безпека», де студентство обох рівнів може навчатися за освітньою програмою «Охорона праці».

Тісна співпраця кафедр металургійних технологій, екології та техногенної безпеки, а також металургійного обладнання з ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь», АТ «Запорізький феросплавний завод», ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» та з багатьма іншими підприємствами міста дозволяє не лише значно покращити рівень підготовки, а й дає можливість молоді розпочати трудову діяльність і побудувати успішну кар’єру на провідних підприємствах країни. Серед переваг навчання в ІННІ за цими спеціальностями – практики на провідних підприємствах міста; дуальна форма навчання; бюджетна форма навчання; підвищена та додаткова стипендії від ПАТ «Запоріжсталь»; стовідсоткове працевлаштування тощо.

«Чекаємо вас у нашому інституті! І повірте, що людина, яка одного разу побачила, як тече розплавлений метал, залишається в професії назавжди!», – підкреслює Олексій Кириченко.

Більш детальну інформацію про вказані спеціальності та освітні програми можна отримати, подивившись відеозвернення доцента кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки Олексія Кириченка за лінком:

https://youtu.be/IH2NfJQZnIc

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини