Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентство ЗНУ запрошують приєднатися до тренінгового курсу «Школа волонтерів»

Студентство ЗНУ запрошують приєднатися до тренінгового курсу «Школа волонтерів»

Студентство ЗНУ запрошують приєднатися до тренінгового курсу «Школа волонтерів»
09.03.2023 16:07 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет інженерний навчально-науковий інститут волонтерство Карітас Запоріжжя Школа волонтерів

Студентську молодь Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошують завітати на тренінговий курс «Школа волонтерів». Ініціатором проведення таких занять стали Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя», а також заступник директора інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю.М. Потебні з виховної роботи Роман Воляр.

 

Тренінговий курс «Школа волонтерів» спрямований на неформальну освіту активістів/ок щодо благодійної та волонтерської активності, громадської участі, самоорганізації, а також соціальної відповідальності та налагодження взаємодії «громада – влада». Ставши учасником/цею тренінгу, ти зможеш розширити уявлення про волонтерський рух та його роль у позитивних змінах в усіх галузях суспільного життя; налагодити контакти з громадськими активістами/ками свого регіону; стати «агентом/кою змін» у своїй громаді; а головне, зробиш внесок у розбудову громадянського суспільства в Україні.

Твої заняття відбуватимуться за такими напрямами: особливості та принципи діяльності волонтерів/ок; організація діяльності за напрямами, визначення структури та відповідальних; історія розвитку волонтерського руху в Україні; законодавча база волонтерської діяльності; цикл управління волонтерського менеджменту; фандрайзинг. Ти навчишся писати проєкти та залучати ресурси на волонтерські акції, а також уникати психологічного вигорання під час волонтерської діяльності.

Приємним бонусом стане отримання сертифікатів. До речі, участь у тренінгах безкоштовна. Головне, не забувати, що ти маєш взяти участь у всіх тренінгах.
Тренінговий курс «Школа волонтерів» відбуватиметься три п’ятниці поспіль, 17, 24 та 31 березня з 14:00 до17:00 години.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини