Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті тісно співпрацюють із ЗЗСО №87

На економічному факультеті тісно співпрацюють із ЗЗСО №87

На економічному факультеті тісно співпрацюють із ЗЗСО №87
02.03.2023 08:50 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування заклади загальної середньої освіти вступна кампанія-2023

Першого березня 2023 року під час щотижневої виховної години, яку проводить ЗЗСО №87, Череп Алла, професорка, декан економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та заступниця декана з профорієнтаційної роботи Тимошик Валерія й професор кафедри управління персоналом і маркетингу Череп Олександр провели онлайн зустріч із 10-11 класами. Тематику зустрічей присвятили сучасним тенденціям в економіці, які спостерігаються в нашій державі.

 

Череп Алла у своєму привітанні акцентувала увагу на тому, що Запорізький національний університет на сьогодні, незважаючи на складні воєнні часи, залишається одним із потужних закладів вищої освіти не тільки Запорізького регіону, але і країни загалом. Економічний факультет ЗНУ надає якісні знання, які, своєю чергою, є основою конкурентноспроможності випускників/ць на ринку праці. Студентство користується попитом серед роботодавців регіону і має можливість бути працевлаштованими ще під час бакалаврату. 95 відсотків професорсько-викладацького складу має досвід практичної роботи в різних галузях економіки (більш, ніж 15 років). На базі економічного факультету діє бізнес-інкубатор, завдання якого – допомогти молоді (в тому числі й учнівству) реалізувати свої бізнес-проєкти, джерелом фінансування яких у багатьох випадках виступають як державні програми, так і міжнародні гранти.

Череп Алла разом із Черепом Олександром провели презентацію на тему «Національна безпека України – головний пріоритет подальшого розвитку економіки держави». За час заходу зазначили, що будь-який аспект соціально-економічного стану держави тісно пов'язаний, у першу чергу, із національною безпекою, яка складається, по-перше, із військової потужності (Україна за рік війни піднялася в рейтингу армій світу з 27-го міста на 6-те), екологічною безпекою (боротьба із забрудненням навколишнього середовища), соціальною безпекою (охорона здоров’я, демографічна ситуація, рівень життя населення, індекс людського розвитку), економічною безпекою (рівень доходів населення, розвиток ринку праці, зайнятість населення).

Декан зазначила, що всі спеціальності факультету готують фахівців/чинь саме за такими напрямками: міжнародна економіка, економічна кібернетика, фінанси і кредит, облік і оподаткування, управління персоналом, маркетинг, економіка і управління ринком землі. Адже сьогоднішня молодь – це майбутня відбудова України після її Перемоги. Акцент робиться на креативне мислення та інноваційний підхід до вирішення складних завдань із відновлення економіки держави.

Наприкінці зустрічі Череп Алла запросила учнівство взяти участь у конкурсі на краще ректорське есе Він проводитиметься у травні. Декан підкреслила, що призери отримають грошову винагороду, яку зможуть використати для оплати навчання під час вступу до університету. Також Алла Василівна запросила приєднатися до фестивалю реклами в квітні. Його організують на базі економічного факультету. На заході висловили сподівання на подальші зустрічі та участь учнівства у заходах, які проводитиме факультет. Присутні також обмінялися контактами для підтримки тісного зв’язку.

 

Тишошик В.Ю., заступниця декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи

 Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини