Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ аспіранти спеціальності «Фізична культура і спорт» прозвітували про результати своєї діяльності

У ЗНУ аспіранти спеціальності «Фізична культура і спорт» прозвітували про результати своєї діяльності

У ЗНУ аспіранти спеціальності «Фізична культура і спорт» прозвітували про результати своєї діяльності
10.03.2023 11:19 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет про роботу третього освітньо-наукового рівня вищої освіти ступеня доктора філософії Фізична культура спорт галузь знань 01 Освіта Педагогіка спеціальність 017 Фізична к

Десятого березня 2023 року у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася атестація аспірантів/ок за підсумками науково-дослідної роботи та навчання за весняний семестр 2022–2023 років.

 
З вітальним словом на заході виступив доктор історичних наук, професор, проректор з наукової роботи Запорізького національного університету Геннадій Васильчук. Він побажав успіхів у проходженні атестації. А також зауважив на тому, що аспірантська освіта – це особливий старт, щоб у цьому житті відбутися, оскільки диплом про закінчення аспірантури має дуже високий статус для успішності кар'єри молодого вченого, а здобута освіта працюватиме на випускників/ць усе життя. Тож наступним важливим кроком має стати захист. Наразі необхідно підтримувати тісний зв'язок із науковими керівниками/цями, сконцентрувати всі свої зусилля, щоб завершити роботу над дисертацією та підтвердити високий рівень наукових досліджень успішним захистом.

З доповідями про виконану роботу виступили здобувачі/ки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (ступеня доктора філософії) «Фізична культура і спорт» із галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт та їх наукові керівники/ці.

За підсумками поданих доповідей атестаційна комісія прийняла одноголосне рішення атестувати всіх аспірантів/ок. Комісія відзначила високий рівень доповідей аспірантів/ок 3 та 4 років навчання, які успішно впоралися з поданням своїх наукових результатів про виконану роботу, досить повно відповідали на запитання комісії.

Аспірантам/кам 1 та 2 років навчання надали важливу настанову: стежити за своєю дисципліною, бути організованими, набиратися досвіду та більш активно комунікувати зі своїми старшими колегами.

Наприкінці заходу відзначили: «Бажаємо здобутків у майбутніх наукових досягненнях, реалізації творчих ідей, ентузіазму, інноваційних проектів, наполегливості у досягненні поставленої мети».

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини