Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історія успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету соціальної педагогіки та психології Юлія Хорошкіна

Проєкт «Історія успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету соціальної педагогіки та психології Юлія Хорошкіна

Проєкт «Історія успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету соціальної педагогіки та психології Юлія Хорошкіна
13.03.2023 08:57 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників

 У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі розповідь про навчання та кар’єру вихованки факультету соціальної педагогіки та психології Юлії Хорошкіної (випуск 2021 року, спеціальність 231 Соціальна робота, освітня програма «Соціальна педагогіка»).

 

Юлія Юріївна вже кілька років обіймає посаду заступниці директора Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), працює з різними категоріями громадян/ок, котрі потребують додаткової допомоги, серед яких – люди похилого віку, люди з інвалідністю та інші соціально незахищені категорії.

Ось про що розповідає пані Юлія:

«Знайдіть справу свого життя! Ми часто розпорошуємося на декілька занять, не усвідомлюючи того, що дійсно гарні лише в чомусь одному. Знайдіть те, що вам дійсно подобатися робити, займайтеся цим. Необхідно насолоджуватись своєю справою. Окреслюйте цілі. Завжди повинна бути мета, яка стане вашим життєвим маяком. При цьому необхідно бути терплячим і твердо оцінювати свої сили. Багато годин навчання, практики й невдач – ось що приводить до успіху. Наш мозок заточений під навчання.

Для мене справа мого життя – це праця на благо людей. Працювати щоб надавати допомогу тим, хто її потребує. Це забирає багато сил та енергії, але мені це подобається. Я цим живу. Для удосконалення себе я постійно прагну до саморозвитку та навчаюсь. Один із таких етапів збігається в моєму житті з навчанням у ЗНУ, на факультеті соціальної педагогіки та психології. Це – яскравий та насичений період! Дякуйте людині, яка чомусь вас навчила. Для мене одними з таких людей стали педагоги/ні мого факультету. Працьовитість допоможе досягти мети».

Також пані Юлія розповіла, що її кар’єрний шлях був незвичайним. Вона вже кілька років працювала в соціальній галузі, перш ніж вирішила отримати додаткову професію за фахом. У певний момент вона зрозуміла, що саме фахова підготовка в галузі соціальної педагогіки допоможе їй бути кращою на своєму робочому місці. Тож, як зазначила пані Юлія, шлях до мети може бути непростим, але завжди намагайтеся стати кращими у своїй справі!

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників/випускниць. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками/випускницями факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники/випускниці Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями/фахівчинями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком:

https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників/випускниць Запорізького національного університету!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини