Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочала свою роботу «Майстерня майбутнього редактора»

У ЗНУ розпочала свою роботу «Майстерня майбутнього редактора»

У ЗНУ розпочала свою роботу «Майстерня майбутнього редактора»
13.03.2023 13:45 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування вступна кампанія-2023 Майстерня майбутнього редактора

Дев’ятого березня кафедра видавничої справи та редагування факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках роботи «Майстерні майбутнього редактора» організувала перший з низки заходів для 9-11 класів. У межах профорієнтаційного проєкту викладачки підготували безліч активностей для вступників.

 

Робота березневої майстерні розпочалася анонсом майбутніх подій. «Програма Майстерні передбачає низку презентацій, квестів, тренінгів і майстер-класів. Зокрема, йдеться про тренінг “Як писати, щоб читали”, вебінар “Особливості функціонування інформаційних потоків у сучасному медіапросторі” та майстер-клас “Творимо привабливий дизайн друкованої продукції”», – повідомила присутнім завідувачка кафедри видавничої справи та редагування Тетяна Плеханова.

Випускниця кафедри, магістрантка факультету журналістики Софія Кравчук презентувала освітню програму всім, хто завітав на захід. Вона розповіла про карʼєрні перспективи, які відкриваються перед студентством факультету, й ознайомила майбутніх абітурієнтів/ок з історіями успіху випускників/иць факультету. Спікерка зазначила, що широкий спектр можливостей для професійного становлення забезпечуються тим розмаїттям предметів, які вивчають у межах спеціальності. Також Софія Кравчук поділилася своїми враженнями від навчання на бакалавраті й висловила надію, що побачиться з присутніми на заході, коли вони стануть студентством кафедри.

Начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, доцентка кафедри Галина Микитів розповіла присутнім про деталі вступної кампанії 2023 року. Посилаючись на проєкт умов вступу, вона наголосила на тому, що кожному треба скласти Національний мультипредметний тест (НМТ). Для цього ЗНУ проводить низку пробних тренінгів, а держава відкриває центри для тестування для тих, хто перебуває за кордоном.

Більше інформації про реєстрацію для участі в додаткових пробних тренінгах – за лінком:

https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=58942&lang=ukr&news_code=u-znu-rozpochalas-re--stratsiya-na-dodatkovu-sesiyu-bezkoshtovnikh-probnikh-treningiv-iz-zno/nmt

«Усі документи, потрібні для вступу, подаються в електронному варіанті. Їхній перелік ви в будь-який час можете переглянути на сайті приймальної комісії», – повідомила Галина Микитів.

Сайт приймальної комісії: https://pk.znu.edu.ua/

Для того, щоб урізноманітнити інформативний контент заходу, студентка 1 курсу факультету журналістики Олександра Бабенко запропонувала зіграти у вікторину, пов’язану з професією. Майбутня редакторка підготувала низку запитань з основ видавничої справи, на які учнівство успішно та з ентузіазмом надало правильні відповіді.

Продовжуючи тему перебігу вступної кампанії-2023, доцентка кафедри Інна Горбенко зосередила увагу присутніх на одному з найважливіших документів, які подаються приймальній комісії, – мотиваційному листі. Вона надала рекомендації щодо написання листа, наголосила на основних аспектах змісту і запропонувала декілька ідей для майбутніх творів вступників.

Підсумком першої з низки майстерень стало оголошення того, що всі учасники/ці отримають сертифікати, які зможуть потім додати до своєї заяви на вступ. Також для підтримання звʼязку між викладацтвом кафедри та майбутніми абітурієнтами/ками створили телеграм-чат, в якому зосереджуватиметься вся необхідна інформація, посилання на корисні вебсторінки та публікуватимуться запрошення на майбутні майстерні.

Софія Кравчук,

магістрантка факультету журналістики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини