Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася учнівська олімпіада з біології

У ЗНУ відбулася учнівська олімпіада з біології

У ЗНУ відбулася учнівська олімпіада з біології
13.03.2023 15:47 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування учнівська олімпіада біологія

Одинадцятого березня 2023 року в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася онлайн-олімпіада з біології для старших класів на платформі Moodle.

 

Перед її початком професорсько-викладацький склад біологічного факультету ЗНУ в режимі ZOOM-конференції організував зустріч з учасниками й учасницями цієї олімпіади. Модераторкою заходу стала доцентка кафедри біологічного факультету Запорізького національного університету Олена Войтович. Зокрема на онлайн-захід завітали: декан біологічного факультету, професорка Людмила Омельянчик, доцент Валерій Горбань і доцентка Наталія Воронова. Загалом на захід завітало близько 50 викладачів/ок, вчителів/ок загальноосвітніх закладів середньої освіти й учнів/ць.

На початку заходу Валерій Віталійович привітав присутніх і подякував їм за участь в олімпіаді. Декан Людмилі Омельянчик у своєму виступі розповіла про освітні програми, які пропонує біологічний факультет. Людмила Олександрівна розповіла трохи про випускників і випускниць біологічного факультету, які на сьогодні працюються за кордоном й у провідних установах й організаціях України й обіймають широкий спектр посад – від освітян до судмедекспертів/ок.

Своєю чергою, Олена Войтович ознайомила присутніх із правилами проходження олімпіади. Так, вона наголосила, що на виконання всіх завдань відведено 90 хвилин, тести доступні на платформі Moodle. При цьому перший тип тестів – це 20 питань із лише однією правильною відповіддю, 2 тип – це ті, де є декілька правильних відповідей, а 3 блок тестів – на відповідність (об’єднати пари та розподілити відповіді за хронологією). За перший етап загалом можна максимум отримати 60 балів. Опісля проходження першого відбіркового етапу журі обирає учасників/ць, які переходять до другого етапу (фіналу). У файлі, розміщеному в системі Moodle, учасники/ці зможуть побачити, чи є їхнє прізвище присутнє серед тих, хто пройшов 1 етап і переходить у фінал. О 12:30 11 березня стали доступні завдання №1 (максимально 20 балів) де потрібно було заповнити пропущенні фрагменти, а також – задачі з молекулярної біології та генетики. Правильне вирішення задачі оцінюється в 10 балів, якщо завдання повністю розписане та правильно вирішене. На фінальне завдання дається 1 година, тобто з 12:30 відкривається і до 13:30 завдання потрібно надіслати, інакше його не зарахують. Перевіряти виконану олімпіаду будуть вчителі/ки запорізьких шкіл.

Валерій Горбань й Олена Войтович під час зустрічі зі школярством і наголосили, що всі учасники/ці олімпіади – уже переможці. Усі вони отримають електронні сертифікати. А тих, хто стане переможцями за результатами перевірки олімпіади, запросять до Запорізького національного університету, щоб вручити грамоти й пам’ятні подарунки. Також перемога в олімпіаді стане вагомим пунктом під час складання мотиваційного листа для всіх охочих вступити до ЗНУ.

 

Дар’я Хоменко,

факультет журналістики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини