Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Університетська бібліотека запрошує на перегляд книжкових експозицій до спеціальностей

Університетська бібліотека запрошує на перегляд книжкових експозицій до спеціальностей

Університетська бібліотека запрошує на перегляд книжкових експозицій до спеціальностей
14.03.2023 13:26 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет наукова бібліотека освітній процес наукова діяльність наукова експозиція

Для якісної фахової підготовки здобувачів і здобувачок вищої освіти всіх рівнів за освітніми програмами Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) особливо важлива література останніх років.

У читальних залах університетської бібліотеки розгорнуто цикл масштабних книжкових експозицій видань із фонду наукової бібліотеки. Кожна експозиція презентує найновіші книжкові та періодичні видання для окремих спеціальностей.

До вивчення дисциплін представлена різноманітна література українською мовою: від підручників обов'язкових, рекомендованих до вивчення певних дисциплін, до видань, що можна залучити як додаткову літературу. Окремий розділ кожної виставки складають монографії, наукові видання, підручники, навчальні посібники, навчально-методичні видання, підготовлені науково-педагогічними працівниками/цями ЗНУ для кожної спеціальності. До цього розділу також входять матеріали конференцій, проведених у ЗНУ, наукові фахові видання вишу. Завершують експозиції номери журналів, зокрема наукових фахових видань, котрі передплачені університетом для кожного факультету.

Книгозбірня запрошує науково-педагогічних працівників/иць і здобувачів/ок вищої освіти всіх рівнів завітати до бібліотеки на перегляд книжкових виставок:

Професійна освіта. Підготовка докторів філософії – читальна зала, к. 139 (198 примірників);

Психологія. Підготовка докторів філософії – читальна зала, к. 139 (234 примірника);

Історія. Підготовка докторів філософії – читальна зала, к. 134 (227 примірників);

Політологія. Підготовка докторів філософії – зала електронних ресурсів, к. 126 (136 примірників);

Філософія. Підготовка докторів філософії – зала електронних ресурсів, к. 126 (118 примірників);

Комп'ютерні науки Підготовка докторів філософії – бібліотечний коворкінг, к. 135 (178 примірників);

Готельно-ресторанна справа. Туризм. Підготовка бакалаврів – читальна зала, к. 134 (109 примірників).

У квітні до циклу ввійдуть виставки щодо підготовки бакалаврів/ок, магістрів/ок, докторів/ок філософії вже за іншими спеціальностями.

Інформацію про всі нові книги, номери журналів та інші види видань надає електронний каталог онлайн http://library.znu.edu.ua Спеціальний модуль електронного каталогу «Навчальні дисципліни» показує, яка є в бібліотеці література друкована й електронна до кожної дисципліни.

Користувачі також можуть відкрити сервіси «Нові надходження» й «Електронна бібліотека» на сайті наукової бібліотеки та ознайомитись із новими виданнями. Електронний каталог має і мобільний формат LibClient, що можна було завантажити на смартфони. Наукова бібліотека чекає відвідувачів/ок із дотриманням правил безпеки воєнного часу.

Наукова бібліотека

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини