Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики продовжує знайомити школи з особливостями навчання в ЗНУ та перспективами майбутнього працевлаштування

Факультет журналістики продовжує знайомити школи з особливостями навчання в ЗНУ та перспективами майбутнього працевлаштування

Факультет журналістики продовжує знайомити школи з особливостями навчання в ЗНУ та перспективами майбутнього працевлаштування
14.03.2023 11:26 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування вступна кампанія-2023

Десятого березня відбулося мінізнайомство 11-«А» класу Січового колегіуму з факультетом журналістики Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Під час зустрічі доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Анна Баранецька розповіла випускному класу про успішні професійні перспективи крізь призму навчання на факультеті журналістики. «Той, хто має здібності та відчуває бажання до роботи з інформацією, образного, креативного мислення, логічного, але неординарного викладу матеріалу, охочі до постійного пізнання, роботи з джерелами інформації та різними документами, а також прагне у майбутньому стати лідерами/ками думок і формувати інформаційний простір без смислових і мовних помилок, створюючи привабливий інформаційний продукт, уже на старті до успішної професійної самореалізації в інформаційно-комунікаційній галузі», – зауважила викладачка. Саме факультет журналістики є потужною базою для розвитку вмінь і формування відповідних компетентностей і навичок у галузі соціальних комунікацій. На факультеті навчають за двома спеціальностями – 061 «Журналістика» та 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та за чотирма освітньо-професійними програмами – «Журналістика», «Реклама і зв’язки із громадськістю», «Редакторсько-видавнича діяльність та медіамоделювання», а також – «Інформаційно-комунікаційна справа».

За час розповіді зосередили увагу на тому, що навчання на факультеті журналістики зорієнтоване на максимально якісну підготовку. Відтак, базовими принципами освіти в комунікаційний галузі є симбіоз інноваційних наукових підходів і практичної роботи за фахом. Саме тому на факультеті журналістики протягом чотирьох років навчання організовують сім практик. Це – основа для формування професійного портфоліо для роботодавців/ць. Для максимального забезпечення баз практик факультет налагоджує тісні взаємозв’язки із потенційними роботодавцями/ицями (на сьогодні факультет має понад 30 партнерських проєктів), а також використовує власні технічні та технологічні потужності (наявні телестудії, інтернет-радіо, мультимедійні аудиторії).

Також йшлося про те, що здобуттю студентами/ками практичного досвіду сприяють систематичні зустрічі з випускниками/цями (на факультеті журналістики активно діє Асоціація випускників/иць), які працюють за фахом, успішні та впізнавані особистості сучасного інформаційного простору України (серед них, зокрема: Яна Брензей («СТБ»), Дар’я Назарова («МТМ»), Яна Радченко («ZMINA»), Віктор Кіщак («Forbes»), Денис Швецов («СТБ» та «ICTV»), Ольга Левицька («McCann»), Руслан Керімов (Павлоградська ТРК) та низка інших). Згадали й про успішні науково-професійні перемоги студентства факультету в різних конкурсах і проєктах із фаху.

Також говорили й про цьогорічні умови вступу на факультет журналістики та новації вступної кампанії 2023 року. Щоб більше дізнатися про навчання на факультеті, всі його події, студентське життя, викладацтво та вступ-2023, присутнім запропонували доєднатися до сторінок факультету в соцмережах, а також відвідувати офіційний сайт ЗНУ.

Факультет щиро подякував заступниці з виховної роботи Віті Міхайловій і класній керівниці 11-«А» класу Оксані Бережній за сприяння в проведенні профорієнтаційної зустрічі.  

        

Сторінки факультету в соцмережах

https://www.facebook.com/zhurfak.znu

https://t.me/fjznu

https://instagram.com/znu_zhurfak?igshid=1fakcl2qwhht2

 

Анна Баранецька

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини