Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учнівство Степногірської школи запросили отримати престижну професію на математичному факультеті ЗНУ

Учнівство Степногірської школи запросили отримати престижну професію на математичному факультеті ЗНУ

Учнівство Степногірської школи запросили отримати престижну професію на математичному факультеті ЗНУ
14.03.2023 12:34 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет математичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування загальноосвітні заклади середньої освіти вступна кампанія-2023

У рамках профорієнтаційної роботи математичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували зустріч заступниці декана з профорієнтаційної роботи Марини Гречнєвої для Степногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Степногірська селищна рада Василівського району Запорізької області).

 

Захід відбувся за сприяння директорки школи Ольги Ромашко та класної керівниці 11 класу Наталії Бакум. Під час зустрічі майбутні абітурієнти й абітурієнтки ознайомились зі структурою Запорізького національного університету й отримали вичерпну інформацію про математичний факультет. Для них влаштували огляд освітніх програм, навчання за якими пропонує факультет, озвучили переваги навчання на ньому, можливості працевлаштування після отримання диплома про вищу освіту та подальшого кар’єрного росту. Також присутнім повідомили, що задля участі в додатковій сесії безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО/НМТ усі охочі мають зареєструватися до 26 березня 2023 року за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/12CG_17vYAxjy9LqdIj7--GI-7L8hJtn10tF2Vziy0pU/edit

Тестування відбудеться в дистанційному форматі на платформі Moodle ЗНУ в період із 03 квітня 2023 року до 30 квітня 2023 року. Крім того, 11 класам повідомили, що триває реєстрація охочих взяти участь у предметних олімпіадах від ЗНУ. Наприкінці зустрічі учнівство Степногірської школи запросили на екскурсію до студмістечка Запорізького національного університету.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини