Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До проведення Арт-майстерні ЗНУ долучилися кафедра дизайну, центр культури та волонтерський центр

До проведення Арт-майстерні ЗНУ долучилися кафедра дизайну, центр культури та волонтерський центр

До проведення Арт-майстерні ЗНУ долучилися кафедра дизайну, центр культури та волонтерський центр
14.03.2023 12:37 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет арт-майстерня кафедра дизайну центр культури волонтерський центр

Сьомого березня магістрант 1 року навчання спеціальності «Дизайн» ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Мітков Вадим Васильович за організації заходу Центром культури ЗНУ разом із Волонтерським центром ЗНУ провів художній майстер-клас для дітей.

 

Арт-майстерня працювала два дні і всі охочі 5-11 класи за попередньою реєстрацію отримали змогу долучитися до світу мистецтва. Батьки в цей час змогли відвідати тренінг із психологом.

Варто зауважити, що Мітков Вадим Васильович не перший раз бере участь у подібних заходах. Студент-магістрант наприкінці січня відкрив персональну виставку в Запорізькому обласному художньому музеї «Уламки життя», де більше сорока малюнків створені на уламках ракет і снарядів, танкових гільзах і тубусах гранатометів. У рамках виставки Мітков В.В. також проводив авторський майстер-клас.

Тож на факультеті відзначили, що можна щиро порадіти тому як магістри-дизайнери залучені до мистецького життя нашого міста і університету.

 

Факультет СПП, кафедра дизайну

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

 

 

Схожі новини