Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Центрі післядипломної освіти ЗНУ розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за програмою «Юридичний переклад»

У Центрі післядипломної освіти ЗНУ розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за програмою «Юридичний переклад»

У Центрі післядипломної освіти ЗНУ розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за програмою «Юридичний переклад»
15.03.2023 16:23 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет іноземної філології юридичний переклад Центр післядипломної освіти програма підвищення кваліфікації

Програма підвищення кваліфікації «Юридичний переклад» ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) є міжфакультетською програмою, яку створили за активної підтримки проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Гури О.І., декана юридичного факультету Коломоєць Т. О. та декана факультету іноземної філології Морошкіної Г.Ф.

 

Курс «Юридичний переклад» розроблений для студентства закладів вищої освіти, які спеціалізуються у галузі юриспруденції, для перекладацьких відділень (факультетів) університетів, фахівців/чинь, які прагнуть вдосконалити власні навички та вміння перекладу юридичної літератури, а також для перекладачів/ок. 

Викладачами/ками цього курсу є к.ф.н., доцентка, завідувачка кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Запольських Світлана Петрівна та аспірантка кафедри конституційного та адміністративного права Свіденко Аліна Олексіївна.

Метою курсу є ознайомлення слухачів/ок з основними видами юридичних документів, специфікою їх перекладу з англійської мови українською та навпаки, розвиток вмінь і навичок такого перекладу, формування фонових знань, необхідних перекладачеві для роботи у галузі юриспруденції.

В умовах COVID-19 та з введенням воєнного стану в Україні навчання в університеті здійснюється в дистанційному форматі за допомогою системи відеоконференцій Zoom та системи електронного забезпечення навчання ЗНУ – Moodle ZNU, до якої завантажуються всі додаткові матеріали до курсу.

У разі успішного завершення навчання слухачі/ки отримують сертифікат про підвищення кваліфікації державного зразка.

Заняття за програмою «Юридичний переклад» тривають. Запрошуємо всіх охочих долучитись до навчання!

Контактна інформація:

Запоріжжя. вул. Жуковського, 55а (навч. корпус № 6 ЗНУ), к. 110

Телефон: (061)289-41-46; e-mail: 2_osvita@ukr.net

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини