Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентства кафедри дизайну ЗНУ провели воркшоп із 3D-моделювання

Для студентства кафедри дизайну ЗНУ провели воркшоп із 3D-моделювання

Для студентства кафедри дизайну ЗНУ провели воркшоп із 3D-моделювання
15.03.2023 15:29 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія кафедра дизайну освітній процес воркшоп

Задля поглиблення hard skills із 3D-моделювання майбутніх дизайнерів і дизайнерок, у рамках опанування освітнього компоненту «Тривимірне моделювання» викладач кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Микола Кардашов організував дуже насичений воркшоп із фахівцем-практиком Романом Шумовським (нік в онлайн-мережі – devman). Здобувачі та здобувачки освіти мали змогу зануритись в особливості моделювання одягу для комп’ютерних ігор.

 

Під час заходу присутнім нагадали, що 3D-моделювання міцно увійшло в сучасне життя та вже застосовується в рекламі, архітектурі, промисловості. Після появи 3D-друку тривимірне моделювання перейшло на новий рівень і стало ще популярнішим. Відповідно, з’явилася нова професія: 3D-дизайнер/ка, яка неймовірно затребувана на ринку праці. Сьогодні на основі тривимірної графіки створюють точні копії об’єкта, втілюють у життя колись нереальні дизайнерські задумки. 3D-технології приносять користь людству, і великий прибуток фахівцям/фахівчиням галузі. Розпочати вивчення 3D-моделювання в університеті – це зробити старт у професії та становленні фахівця/фахівчині 3D-графіки, зокрема, і в індустрії ігрових розробок. Студенти/ки ЗНУ отримують для цього теоретичні та практичні знання.

Під час воркшопу присутні дізналися, що Роман – дизайнер оточення та пропсів для комп'ютерних ігор. Він входив до складу групи візуалізаторів/ок «Hogwarts Legacy» – комп'ютерної гри в жанрі action/RPG, розробленої американською студією «Avalanche Software» та виданої «Warner Bros. Interactive Entertainment» під лейблом «Portkey Games».

Із портфоліо робіт із моделювання оточення та пропсів Романа Шумаовського можна ознайомитись за лінком: https://devmn.artstation.com/

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини