Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час ректорату йшлося про головні напрямки подальшої діяльності ЗНУ

Під час ректорату йшлося про головні напрямки подальшої діяльності ЗНУ

Під час ректорату йшлося про головні напрямки подальшої діяльності ЗНУ
15.03.2023 14:08 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет ректорат освітній процес наукова діяльність профорієнтаційна діяльність питання життєдіяльності вишу

Днями відбулося робоче засідання ректорату ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під головуванням ректора Миколи Фролова. На засіданні вирішували поточні питання щодо діяльності університетських підрозділів, перебігу освітнього процесу, підготовки до вступної кампанії 2023 року, акредитації освітніх програм та інші.

 

На початку заходу ректор Микола Фролов привітав студента інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету Демида Євтушенка, якого нещодавно обрали на посаду голови Запорізької обласної студентської ради. Своєю чергою, Демид пообіцяв достойно представляти рідний університет на обласному рівні. Наразі триває активне налагодження зв’язків і співпраця між студрадами усіх факультетів ЗНУ. Голова ради також подякував спільноті за довіру й запросив приєднатися до численних нових проєктів обласного масштабу, які незабаром стартують. Це – заходи наукового, патріотичного, культурно-масового та волонтерського спрямування.

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура у своєму виступі традиційно звернув увагу на окремі питання освітнього процесу. Зокрема, на наповнення СЕЗН Moodle.znu, а ще нагадав про необхідність перегляду списків навчальної та навчально-методичної літератури, з яких необхідно виключити російськомовні джерела. Загалом, як відзначив доповідач, перебіг освітнього процесу в університеті триває на належному рівні та відповідає стандартам якості вищої освіти. Керівниця навчально-методичного відділу Людмила Нестеренко звернула увагу деканів на необхідність вже розпочати підготовку до атестаційних екзаменів.

Окрім цього, в ЗНУ тривають акредитації освітніх програм, відбуваються тренінги за участю відповідальних і гарантів/ок освітніх програм тощо. Про ці та інші питання доповів проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов. Перший проректор Олександр Бондар висвітлив деякі організаційні та кадрові моменти в рамках діяльності університету, а також прозвітував щодо підготовки до чергового засідання Вченої ради. У рамках роботи штабу цивільного захисту керівникам/цям структурних підрозділів нагадали про необхідність оновлення списків осіб, які підпадають військовому обліку, а ще студентство запросили пройти навчання на військовій кафедрі.

В умовах, коли на державному рівні ще не затверджені правила прийому до вишів у 2023 році, ЗНУ здійснює активну підготовку до вступної кампанії та проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнівської та студентської молоді. Щодо питань профорієнтації прозвітувала начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів. Вона звернула увагу присутніх на профорієнтаційні заходи у виші. Зокрема, йшлося про предметні олімпіади. Для участі в них на цей момент зареєструвалися вже понад 850 осіб, які перебувають не тільки за межами області, але й дехто – за кордоном. На факультетах відбуваються зустрічі й заходи для старших класів, семінари для освітян/ок зі шкіл міста й області.

Незабаром на базі ЗНУ влаштують пробні тренінги у форматі НМТ. Також триває активна й масштабна кампанія з інформування щодо питань вступу до ЗНУ в школах міста Запоріжжя й області, на сторінках соцмереж.

Адміністрація та відділ бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності поінформували присутніх, зокрема студентського самоврядування, щодо фінансових питань діяльності університету. Про перебіг поточних ремонтних робіт традиційно йшлося у виступах адміністративно-господарської частини та відділу виховної роботи. Крім того, директору СОК ЗНУ Михайлу Протасу подякували за організацію і проведення ювілейного турніру з мініфутболу на Кубок ректора ЗНУ, який завершився минулого тижня і проходив на найвищому рівні.

Також у рамках засідання відбулося обговорення результатів міжнародної грантової діяльності ЗНУ, підготовку заходів до Всесвітнього дня охорони праці (28 квітня) та інших важливих питань діяльності вишу.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини