Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра управління персоналом і маркетингу організувала тренінги для вчительства в рамках семінару

Чотирнадцятого березня на економічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся семінар для вчительства шкіл міста Запоріжжя на тему: «Впровадження інноваційних педагогічних технологій при викладенні дисциплін “Географія” та “Економіка”». Семінар відкрила декан факультету д.е.н., професорка Алла Череп. Вона акцентувала увагу присутніх на актуальності цього заходу як для шкіл, так і для університету. Алла Василівна зазначила, що нові інноваційні педагогічні технології сприятимуть одержанню нових знань школярства із цифрових технологій, підвищать рівень викладання економічних дисциплін і зміцнять зв’язки загальноосвітніх закладів середньої освіти із вищою школою.

На семінарі виступили від кафедри управління персоналом і маркетингу: д.е.н., професорка Олена Андросова та к.е.н., доцентка Вікторія Малтиз. Олена Федорівна присвятила свою доповідь смарт-містам в Україні та їхньому розвитку. Обговорили й найперспективніші напрямки для соціального розвитку країни та міст, виокремили шість нових економік майбутнього, розглянули сучасні тенденції поширення цифрових технологій і розвиток цифровізації, розширення цифрових технологій, їхній вплив на економіку міст і громад. Лекторка супроводжувала свій виступ слайдами й прикладами застосування цифрових технологій у смарт-містах за кордоном та в Україні.

Також свій матеріал представила присутнім доцентка Вікторія Малтиз. Вона організувала зустріч у вигляді лекції-тренінгу на тему «Цифровий маркетинг». Вікторія Віталіївна зазначила, що сьогодні продовжується стрімка діджиталізація не тільки бізнесу, а й суспільства. Тому для підвищення рівня знань у галузі цифровізації та цифрового маркетингу (із метою просування освітніх послуг, фахівців/чинь тощо) необхідно знати функціонал й оперувати інструментами цифрового середовища. Під час лекції-тренінгу доцентка зосередила увагу на негативному впливі зовнішніх факторів: пандемії, війні, які й активізували цифровізацію, та розповіла, як в сучасних умовах за допомогою інтернет-простору продовжувати просувати послуги. Під час тренінгу звучала інформація про поетапне формування електронного тіла та підготовку його до просування, говорили й про заповнення шапки профілю, візуал, збалансоване наповнення контенту, діджитал-інструменти маркетингу. Також розбирали приклади та кейси.

Наприкінці заходу вчителі та вчительки щиро подякували декану економічного факультету Аллі Василівні Череп і спікеркам: професорці Олені Андросовій та доцентці Вікторії Малтиз за цікаву, сучасну інформацію. Вони зазначили, що набуті знання стануть актуальними для їх подальшої педагогічної діяльності. Своєю чергою, декан економічного факультету професорка Алла Череп подякувала присутнім, зокрема, Людмилі Ярославівні Баранніковій за багаторічну плідну співпрацю.

Олена Андросова,

д.е.н. професорка,

Вікторія Малтиз,

к.е.н., доцентка