Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра іноземних мов професійного спрямування факультету іноземної філології ЗНУ провела День відкритих дверей

Кафедра іноземних мов професійного спрямування факультету іноземної філології ЗНУ провела День відкритих дверей

Кафедра іноземних мов професійного спрямування факультету іноземної філології ЗНУ провела День відкритих дверей
16.03.2023 10:13 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет іноземної філології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування День відкритих дверей вступна кампанія-2023

Десятого березня кафедра іноземних мов професійного спрямування в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) радо вітала абітурієнтів й абітурієнток на Дні відкритих дверей у режимі zoom-конференції.

 

Викладацтво з англійської, німецької та французької мов ознайомило присутніх із переліком освітніх програм та факультетів, де вони працюють, та зазначили, що студентство цих факультетів вивчає іноземну мову як обов’язкову дисципліну на першому курсі та має можливість обрати іноземну мову професійно-комунікативної спрямованості на 2-4 курсах.

Завідувач кафедри, кандидат філологічних наук, доцент Іваненко С.В. надав корисну інформацію щодо переліку освітніх програм факультету іноземної філології, особливостей вступу до Запорізького національного університету та можливості отримати відповіді на питання на сайті приймальної комісії.

Своїми позитивними враженнями від занять на кафедрі поділились різні курси і факультети. Також на захід завітала заступниця декана з профорієнтаційної роботи кандидатка філологічних наук, доцентка Шевчук О.В. Вона запросила вступників взяти участь у предметній олімпіаді з іноземних мов, яка відбудеться в Запорізькому національному університеті 25 березня 2023 року, а також завітати на майбутній День відкритих дверей факультету іноземної філології. Абітурієнти й абітурієнтки активно ставили питання та наприкінці висловили подяку за інформативний і корисний захід.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини