Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет запрошує на низку правничих семінарів від вчених Університету Барселони (Іспанія)

Юридичний факультет запрошує на низку правничих семінарів від вчених Університету Барселони (Іспанія)

Юридичний факультет запрошує на низку правничих семінарів від вчених Університету Барселони (Іспанія)
16.03.2023 12:52 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет міжнародна діяльність правопросвітницька діяльність

Юридичний факультет Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) разом із вітчизняними закладами-партнерами, які здійснюють підготовку здобувачів/ок за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», долучається до серії вебінарів, які відбудуться в рамках співпраці з Університетом Барселони (Іспанія). Їхні спікери – провідні вчені-юристи.

 

Оrganised by Prof. Dra. Cristina González Beilfuss, Director of Transjus Research Institute, Professor of Private International law, The University of Barcelona.

 

Розклад вебінарів:

 

- 23.03.23 професор Beatriz Añoveros Terradas

Вебінар на тему «Захист споживачів у європейському міжнародному приватному праві»

- 27.04.23 професор Mónica Navarro-Michel

Вебінар на тему «Відповідальність за якість продукції в Європейському Союзі»

- 22.05.23 професор Miriam Anderson

Вебінар на тему: «Хвиля реновації» будівель в ЄС і хвиля реконструкції в Україні (перспективи приватного права)

- 29.06.23 професор Elia Marzal Yetano

Вебінар на тему «Міграційне право ЄС»

- 20.07. 23 професор Nuria González Campañá

Вебінар на тему «Захист ЄС верховенства права»

 

Робоча мова – англійська. Запрошуємо до участі.

Координати доступу до Zoom-конференцій буде повідомлено пізніше.

 

Інформація про спікерів:

 

Beatriz Añoveros Terradas

PhD Університету Барселони (2001). У 1994 році вона отримала ступінь магістра права з європейського комерційного права в Університеті Амстердама, а в 1999 році отримала ступінь магістра правових досліджень в Оксфордському університеті. Зараз вона є професоркою міжнародного приватного права в Університеті Барселони, запрошеною науковицею Пенсильванського університету (Університет Пенсільванії, США) та Бостонського коледжу (США). Вона також була запрошеною лекторою в Університеті Бокконі (Італія), Університеті Фрібурга (Швейцарія) та Вільному університеті Берліна (Німеччина). Вона часто публічно виступає та є авторкою численних публікацій з міжнародного приватного права та захисту прав споживачів/ок.

 

Mónica Navarro-Michel

доцентка кафедри цивільного права Барселонського університету. У 2000 році вона отримала ступінь докторки філософії (з відзнакою). Запрошена дослідниця в Університеті Манчестера (2004) і запрошена професорка в Південно-Східному університеті Нова у Флориді (2010), Автономному університеті Чилі (2016), KU Leuven (з 2014 по 2017). Працювала на юридичному факультеті як заступниця декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків. Вона опублікувала та провела дослідження на теми, пов’язані з деліктним, сімейним і медичним правом. Вона є частою запрошеною доповідачкою на міжнародних заходах із зазначеної проблематики. Її останні публікації присвячені питанням відповідальності за порушення вимог щодо якості продуктів та штучного інтелекту (іспанською мовою).

 

Nuria González Campañá

доцентка кафедри конституційного права Університету Барселони. Отримала ступінь докторки філософії з права ЄС в Оксфордському університеті (Великобританія) під керівництвом професора Пола Крейга. Її дисертація присвячена зв’язку між правом ЄС і відділенням субнаціональних утворень у державах-членах. Раніше вона закінчила юридичний факультет Університету Барселони (Іспанія) і здобула дворічний ступінь магістерки з права та дипломатії в Школі Флетчера Університету Тафтса (США). У 2023 році видавництво Oxford University Press опублікує монографію на основі її докторської дисертації. Нурія проводила дослідження в Університеті Макгілла (Монреаль, Канада) та в Європейському університетському інституті (Флоренція, Італія). Її основні дослідницькі напрямки – самовизначення, відокремлення, конституційне право ЄС і демократичний занепад й ерозія в ліберальних демократіях.

 

Miriam Anderson

старша викладачка кафедри цивільного права Барселонського університету (Іспанія). Предметом її досліджень є питання житлового права, цінних паперах, захисту споживачів/ок і спадкового праві в контексті європейського приватного права. З 2012 року вона є співкерівницею Юридичної клініки з житлової та житлової медіації у власній юридичній школі. Наразі вона є співкерівницею дослідницького проєкту під назвою «Директива про іпотечні кредити, що розглядається на шляху до цифрового, стійкого та інклюзивного європейського ринку».

 

Elia Marzal Yetano

доцентка кафедри конституційного права в Університеті Барселони. З 2004 року по 2022 рік, вона була професоркою історії права та конституційного права в Школі права Esade (Університет Рамона Лулля, Барселона). Отримала ступінь докторки філософії з порівняльного конституційного права в Європейському університетському інституті (Флоренція, Італія), захистивши дисертацію про конституціоналізацію імміграційного права. Вона була запрошеною дослідницею у Центрі Марка Блоха (Університет Гумбольдта, Берлін) і запрошеною професоркою у Центрі права Джорджтаунського університету.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини