Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профорієнтаційна робота філологічного факультету ЗНУ триває

Профорієнтаційна робота філологічного факультету ЗНУ триває

Профорієнтаційна робота філологічного факультету ЗНУ триває
16.03.2023 14:46 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування загальноосвітні заклади середньої освіти вступна кампанія-2023

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету та на запрошення Вікторії Калниш, начальниці відділу освіти Кушугумської сільської ради (Запорізький район, Кушугумська об’єднана територіальна громада), доцентка кафедри української літератури філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Бакаленко завітала на «віртуальну гостину» в Кушугумську громаду.

 

Вона презентувала майбутнім вступникам освітні програми факультету: «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Польський переклад та міжкультурні комунікації» та «Прикладна лінгвістика». Переваги навчання на філологічному факультеті, практична підготовка студентів/ок, можливості працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання, різноманітні наукові, спортивні та культурно-масові заходи, активна громадська й волонтерська викладацька й студентська діяльність, захопливе та насичене подіями освітнє життя – невеликий перелік питань, котрі стали предметом обговорення у віртуальній аудиторії.

Не менш актуальними для школярства були й питання підготовки до складання національного мультипредметного тесту (НМТ) та особливостей вступної кампанії 2023 року: джерела достовірної інформації про НМТ. Це – офіційні сайти Українського центру оцінювання якості освіти та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти:

https://testportal.gov.ua

https://dneprtest.dp.ua

Також присутнім надали інформацію про блоки національного мультипредметного тесту (особливості тестових завдань, критерії оцінювання, демонстраційні тести з різних предметів від УЦОЯО). Вони вислухали практичні поради щодо підготовки до написання тесту з української мови.

Ірина Бакаленко запросила старші класи зареєструватись на додаткову сесію пробного мультипредметного тесту від Запорізького національного університету, що дасть можливість визначити свій рівень знань і краще підготуватись до НМТ.

Реєстрація за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/12CG_17vYAxjy9LqdIj7--GI-7L8hJtn10tF2Vziy0pU/edit

Йшлося про участь у предметній олімпіаді з української мови та літератури, котра відбудеться 18 березня. Усі учасники/ці олімпіади з української мови та літератури отримають сертифікати, а переможці – подяки ректора та призи.

Старшим класам презентували «віртуального помічника» – чат-бот «Абетка вступника філологічного факультету», що допоможе швидко знайти корисну, необхідну й завжди актуальну інформацію: про освітні програми філологічного факультету ЗНУ, особливості та складники національного мультипредметного тесту і, звичайно ж, про вступну кампанію 2023 року. Ознайомитися з його можливостями можна за лінком:

https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

Майбутні абітурієнти/ки отримали відповіді на актуальні для них питання, їм надали настанови та поради щодо якісної підготовки до національного мультипредметного тесту та вступної кампанії.

Ірина Бакаленко подякувала начальниці відділу освіти Вікторії Калниш, за організацію зустрічі зі старшими класами освітянам/кам закладів загальної середньої освіти Кушугумської громади – за якісну й професійну підготовку випускників/ць, серед яких є й студентство Запорізького національного університету.

«Запорізький національний очікує саме на вас, випускники/ці 2023 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ!» – звернулась Ірина Миколаївна до учасників/ць заходу.

 

Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2023 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:

Сайт філологічного факультету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments

Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221

Telegram: https://t.me/philologists_znu

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

https://www.instagram.com/filfak.znu/

Чат-бот в Telegram: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

 

Філологічний факультет

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини