На факультеті соціології та управління ЗНУ відбувся масштабний захід «День кар’єри ЄС: Європейська кар'єра мого майбутнього»

Сімнадцятого-вісімнадцятого березня в Запоріжжі організували масштабний та дуже актуальний в сучасних умовах захід «День кар’єри ЄС: Європейська кар'єра мого майбутнього». Його організаторами й співорганізаторами стали Представництво ЄС в Україні, Team Europe в Запорізькій області, факультет соціології та управління Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), молодіжна організація «Метінвест Запоріжжя», проєкт «Інформаційна підтримка мереж Європейського Союзу в Україні», Євроквіз, Торгово-промислова палата Запоріжжя й Агенція регіонального розвитку Запорізької області.
Як бути затребуваним фавхівцем/чинею на ринку праці й успішно будувати кар’єру навіть у складний воєнний час, про сучасні тенденції на ринку праці та ті знання й навички, яких очікують від майбутніх працівників/ць, про набуття soft- і skills-навичок – про це та інше дізналися учасники/ці протягом двох днів.
17 березня відбулася панельна дискусія «Професії майбутнього: європейський вектор». Учасників/ць привітали ректор ЗНУ Микола Фролов, голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Мостовий, віцепрезидент Запорізької Торгово-промислової палати Дмитро Антонюк. Своїм досвідом і спостереженнями поділились 12 спікерів/ок. До заходу долучились більше 300 осіб. Вони ставили експертам/кам питання і вели жваву дискусію в чаті.
18 березня – був днем корисних тренінгів і майстер-класів, спрямованих на розвиток soft skills, наприклад, навичок комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.
Тренінг № 1 « Критичне мислення в контексті європейського інформаційного простору». Тренер: Тарас Бутченко.
Своїм інтерактивним питанням: «що п'є корова?» – він не зміг заплутати учасників/ць!
Тренінг № 2 «Резюме на мільйон: секрети успіху, від hard до soft skills». Тренерка: Анна Руднєва.
Цікавий тезис: «Сором'язливість – дорога у незвідане», – пропонувала учасникам/цям розкриватися й не боятися рекламувати себе. Також під час заходу зазначили необхідність розвивати softskills.
Тренінг № 3 «Ф'ючерсні skills у стратегуванні кар'єри європейського майбутнього » Тренер: Максим Лепський.
«Як я працюю з майбутнім?» – замислились учасники/ці тренінгу. Штучний інтелект кидає виклик людству, й тепер ми знаємо наші слабкі і сильні сторони.
Тренінг № 4 «Освіта майбутнього: портфоліо та мотиваційний лист – поради для створення». Тренер: Ольга Широбокова.
Учасники/ці тренінгу дізналися, як довести приймальній комісії, що ви – мотивована людина, а не нейромережа. А також – як правильно описувати свої досягнення та робити портфоліо.
День Кар’єри ЄС реалізували в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Відзначимо, що захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. Це – низка публічних заходів, де представники/ці Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни/ки можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів і практик ЄС в Україні, взяти участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових й освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.
Додаткова інформація – за лінком: http://euroquiz.org.ua
Більше інформації – за лінком: https://zprz.city/news/view/u-zaporizhzhi-podililis-sekretami-uspishnoi-kareritsikavi-podrobitsi
Запис заходу ви можете переглянути за лінками:
День 1. Панельна дискусія:
https://www.youtube.com/live/FfeBBF0Pd2U?feature=share
День 2. Тренінги:
https://www.youtube.com/channel/UC7slwpIZcfvo-9BcTUfSPaQ
Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/