Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління ЗНУ відбувся масштабний захід «День кар’єри ЄС: Європейська кар'єра мого майбутнього»

На факультеті соціології та управління ЗНУ відбувся масштабний захід «День кар’єри ЄС: Європейська кар'єра мого майбутнього»

На факультеті соціології та управління ЗНУ відбувся масштабний захід «День кар’єри ЄС: Європейська кар'єра мого майбутнього»
20.03.2023 11:30 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціології управління День кар’єри ЄС тренінги панельна дискусія загальноосвітні заклади середньої освіти

Сімнадцятого-вісімнадцятого березня в Запоріжжі організували масштабний та дуже актуальний в сучасних умовах захід «День кар’єри ЄС: Європейська кар'єра мого майбутнього». Його організаторами й співорганізаторами стали Представництво ЄС в Україні, Team Europe в Запорізькій області, факультет соціології та управління Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), молодіжна організація «Метінвест Запоріжжя», проєкт «Інформаційна підтримка мереж Європейського Союзу в Україні», Євроквіз, Торгово-промислова палата Запоріжжя й Агенція регіонального розвитку Запорізької області.

 

Як бути затребуваним фавхівцем/чинею на ринку праці й успішно будувати кар’єру навіть у складний воєнний час, про сучасні тенденції на ринку праці та ті знання й навички, яких очікують від майбутніх працівників/ць, про набуття soft- і skills-навичок – про це та інше дізналися учасники/ці протягом двох днів.

17 березня відбулася панельна дискусія «Професії майбутнього: європейський вектор». Учасників/ць привітали ректор ЗНУ Микола Фролов, голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Мостовий, віцепрезидент Запорізької Торгово-промислової палати Дмитро Антонюк. Своїм досвідом і спостереженнями поділились 12 спікерів/ок. До заходу долучились більше 300 осіб. Вони ставили експертам/кам питання і вели жваву дискусію в чаті.

18 березня – був днем корисних тренінгів і майстер-класів, спрямованих на розвиток soft skills, наприклад, навичок комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

Тренінг № 1 « Критичне мислення в контексті європейського інформаційного простору». Тренер: Тарас Бутченко.

Своїм інтерактивним питанням: «що п'є корова?» – він не зміг заплутати учасників/ць!

Тренінг № 2 «Резюме на мільйон: секрети успіху, від hard до soft skills». Тренерка: Анна Руднєва.

Цікавий тезис: «Сором'язливість – дорога у незвідане», – пропонувала учасникам/цям розкриватися й не боятися рекламувати себе. Також під час заходу зазначили необхідність розвивати softskills.

Тренінг № 3 «Ф'ючерсні skills у стратегуванні кар'єри європейського майбутнього » Тренер: Максим Лепський.

«Як я працюю з майбутнім?» – замислились учасники/ці тренінгу. Штучний інтелект кидає виклик людству, й тепер ми знаємо наші слабкі і сильні сторони.

Тренінг № 4 «Освіта майбутнього: портфоліо та мотиваційний лист – поради для створення». Тренер: Ольга Широбокова.

Учасники/ці тренінгу дізналися, як довести приймальній комісії, що ви – мотивована людина, а не нейромережа. А також – як правильно описувати свої досягнення та робити портфоліо.

День Кар’єри ЄС реалізували в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Відзначимо, що захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. Це – низка публічних заходів, де представники/ці Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни/ки можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів і практик ЄС в Україні, взяти участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових й освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

 

Додаткова інформація – за лінком: http://euroquiz.org.ua

Більше інформації – за лінком: https://zprz.city/news/view/u-zaporizhzhi-podililis-sekretami-uspishnoi-kareritsikavi-podrobitsi

Запис заходу ви можете переглянути за лінками:

День 1. Панельна дискусія:

 https://www.youtube.com/live/FfeBBF0Pd2U?feature=share

День 2. Тренінги:

https://www.youtube.com/channel/UC7slwpIZcfvo-9BcTUfSPaQ

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

 

 

Схожі новини