Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Інженерному навчально-науковому інституті імені Юрія Потебні стартував триденний тренінг для волонтерства

В Інженерному навчально-науковому інституті імені Юрія Потебні стартував триденний тренінг для волонтерства

В Інженерному навчально-науковому інституті імені Юрія Потебні стартував триденний тренінг для волонтерства
20.03.2023 17:24 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні волонтерські тренінги

Як у воєнний, так і у мирний час студентство Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) і, зокрема, Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні активно займається волонтерською діяльністю. Із року в рік молодь інституту підтримує дітей з особливими потребами, допомагає притулкам для бездомних тварин, а сьогодні ще й займається збором коштів для військовослужбовців і допомагає у навчанні дітям тимчасово переміщених осіб тощо. Та кожні вміння можна вдосконалити, тож для того, щоб робота молодого волонтерства була максимально ефективною та приносила якомога більшу користі, сімнадцятого березня в ІННІ ім. Ю.М. Потебні стартувала серія тренінгів для молоді Запоріжжя.

 

Відкриваючи захід, один із його організаторів, голова Обласної студентської ради Запорізької обласної державної адміністрації, студент кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки ІННІ ім. Ю.М. Потебні Демид Євтушенко привітав присутніх і розповів про роботу логістичного штабу гуманітарної допомоги ЗОДА, а також про можливості розвитку волонтерської діяльності в студентському середовищі. Після чого він представив присутнім відомого волонтера, фасилітатора по роботі з громадами Благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» Юрія Вдовцова.

Учасниками тренінгу стали понад 30 осіб серед яких представники/ці громадського об’єднання «Студентство»; Обласної студентської ради; студенти економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ; Василівського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного; електротехнічного фахового коледжу НУ «Запорізька політехніка»; Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні; факультету іноземної філології, юридичного та економічного факультетів ЗНУ та інші. Саме їм відомий педагог і тренер Юрій Вдовцов взявся допомогти максимально розкрити потенціал і використовувати його у волонтерській діяльності. На відкриття тренінгів завітала и практичний психолог ЗНУ Ірина Марті, а забезпечував організаційні моменти заступник директора ІННІ ім. Ю.М. Потебні з виховної роботи Роман Воляр.

Заняття розпочалося зі знайомства з слухачами/ками. Кожен розповів про себе та про те, чому приєднався до заходу, а потім молоді волонтери/ки написали, чого очікують від тренінгів. Наступним блоком заняття стала відеопрезентація про законодавчу базу, особливості та принципи волонтерства, волонтерський менеджмент тощо.

Не обійшлося і без творчих завдань, так молоді запропонували представити дво- або трихвилинну пантоміму на запропоновану тему, та ще й так, щоб глядачі\ки змогли «розшифрувати» побачене та визначити, чи є сюжет прикладом волонтерської діяльності.

Закріпити отримані знання молоді волонтери\ки змогли, взявши участь у грі Kahoot. Всі із завзяттям взялися до справи, а кращими стали ті, хто не тільки надавав правильні відповіді, а й зробив це швидше за інших. Троє осіб отримали пам’ятні призи та солодощі, а всі без винятку – гарний настрій і нестримне бажання працювати.

Попереду у молоді ще два тренінги, тож їм побажали успіхів не лише у волонтерській діяльності, а й наполегливості, терпіння та доброти впродовж всього життя.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини