Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету Кристина Поставцева

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету Кристина Поставцева

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету Кристина Поставцева
21.03.2023 15:14 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Пропонуємо до вашої уваги інтерв’ю з вихованкою юридичного факультету Кристиною Поставцевою, випускницею юридичного факультету 2017 року (спеціальність «Право»), дізнавачкою відділу дізнання ГУНП в Запорізькій області.

 

- Кристино, після закінчення навчання Ви пов’язали свій професійний шлях з роботою в поліції. Які Ваші професійні пріоритети?

- Основний пріоритет визначено. Це, в першу чергу, – допомога людям, охорона прав і свобод людини, а також – інтересів суспільства та держави.

- Які риси, на Вашу думку, мають бути притаманні людині, яка обрала професію юриста/ки?

- Чесність, порядність, гідність, дотримання прав і свобод людини, гарантованих Конституцією України.

- Чи знадобилися Вам під час роботи знання, отримані на юридичному факультеті ЗНУ?

- Звичайно, це – вагомий внесок у професійній діяльності, загальна база знань юрисдикції, без якої практика неможлива.

- На Вашу думку, на сьогодні Ви досягли тих цілей, які ставили перед собою?

- Так, але кожному правоохоронцю/иці необхідно розвиватися, як і в отриманні додаткових знать, так і в професійній діяльності.

- Які Ваші плани на майбутнє?

- Надалі нести службу в Національної поліції України та рости в своїй професійної діяльності.

- Як складалися Ваші стосунки з викладачами/ками та однокурсниками/цями під час навчання?

- Дуже добре, усі чуйні, грамотні та кваліфіковані фахівці/чині своєї справи.

- Ваш найяскравіший спогад із студентських років?

- Захист дипломної роботи!

- Чи змінили б Ви щось у Вашому житті, якби знову стали студенткою?

- Ні.

- Які поради щодо професійного становлення Ви могли б сформулювати для майбутніх юристів/ок, студентів/ок юридичного факультету?

- Дотримуватись законодавчих актів, бути відданими своїй справі та, в першу чергу, чесними перед самим собою.

- Яким Ви бачите розвиток університету, зокрема юридичного факультету, та які напрямки роботи потребують найбільшої уваги?

- Я пишаюсь тим, що закінчила юридичний факультет саме Запорізького національного університету та отримала гідний вантаж знань, тому нічого б не змінювала.

 

Юридичний факультет

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників/випускниць. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками/випускницями факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники/випускниці Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями/фахівчинями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком:

https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників/випускниць Запорізького національного університету!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

 

Схожі новини