Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму розпочалася підготовка до проходження літньої практики в Італії

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму розпочалася підготовка до проходження літньої практики в Італії

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму розпочалася підготовка до проходження літньої практики в Італії
21.03.2023 16:04 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм готельно-ресторанна справа культура італійської кухні

Незважаючи на воєнний час і завдяки плідній співпраці ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)  з Асоціацією «UMC Italy» студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи готуються до проходження літньої практики у закладах ресторанного господарства Італії.

 

Асоціація розпочала підготовчі курси з мовної підготовки, а також – за програмою «Культура італійської кухні». Під час онлайн-лекцій і офлайн майстер-класів майбутні практиканти/ки ознайомлюються з важливими аспектами італійської граматики, як на базових, так і на професійних діалогах, виконують різноманітні завдання з процесу обслуговування, сервірування тощо. З особливістю, студенти відзначають доброзичливу атмосферу, швидкий  зворотній зв'язок, а також цікавість та інформативність заходів.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи висловила подяку італійським партнерам/кам за надання можливостей набуття професійних знань і вмінь здобувачам\кам вищої освіти, а також за їх відповідальне ставлення до організації практичної підготовки.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини