Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обговорили перспективи співпраці з фінським Університетом LAB (м. Лахті)

У ЗНУ обговорили перспективи співпраці з фінським Університетом LAB (м. Лахті)

У ЗНУ обговорили перспективи співпраці з фінським Університетом LAB (м. Лахті)
22.03.2023 08:03 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ міжнародних зв’язків іноземні заклади вищої освіти громадська організація Запорізький Гуманітарно-Інформаційний Центр міжнародна співпраця

Двадцятого березня 2023 року на базі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч керівництва вишу з громадською організацією «Запорізький Гуманітарно-Інформаційний Центр».

 

Ректор ЗНУ Микола Фролов і проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук зустрілися із засновником і головою громадської організації «Запорізький Гуманітарно-Інформаційний Центр» Костянтином Гургурою, виконавчою директоркою громадської організації Наталією Єльцовою, членом громадської організації «ЗГІЦ», керівником ГО «Теплі долоні України» Володимиром Єльцовим і членом ГО «ЗГІЦ» Віталієм Семенюком.

Головною темою робочої зустрічі стало обговорення можливості співпраці Запорізького національного університету з фінським Університетом LAB (м. Лахті). Варто відзначити, що попередню домовленість із фінською стороною про обмін досвідом і впровадження інновацій в освітній процес, а також про участь у спільних дослідницьких проєктах представники/ці українського вишу досягли під час візиту запорізької делегації до міста-побратима Запоріжжя в лютому 2023 року.

Презентуючи Запорізький національний університет, ректор Микола Фролов наголосив, що на сьогодні, попри всі складнощі воєнного часу, розвиток міжнародної діяльності залишається серед пріоритетних напрямків вишу як провідного навчально-наукового осередку півдня України. Зараз університет успішно взаємодіє з десятками закладів вищої освіти та наукових установ, розташованих в усіх частинах світу. Своєю чергою, проректор з наукової роботи Генадій Васильчук розповів про такі популярні форми міжнародних секторів вишу, як обмін студентськими делегаціями, реалізація різноманітних спільних проєктів, проведення наукових конференцій, участь в організації та проведенні конференцій у різних галузях знань на міжнародному рівні тощо. Гості Запорізького національного університету дізналися, що серед багатьох міжнародних напрямків роботи вишу окремо варто згадати такі, як проєкт сприяння академічній доброчесності («SAIUP»), «SemData Project», Центр трансферу технологій («IREX UASP»), проєкт Британської Ради в Україні «Активні громадяни», проєкт «Енергоефективні університети», що здійснюється за підтримки агентства «USAID» і НГО «Greencubator», розробка інформаційного порталу «Пороги» за підтримки Державного Департаменту США та інші.

На сьогодні, коли університет в тяжких воєнних умовах впевнено виконує головні завдання зі збереження контингенту студентства й науково-педагогічного складу, продовжує надавати якісні освітні послуги, його колектив готовий до подальшого розвитку. Зокрема, до налагодження плідних міжнародних зв’язків з іноземними закладами вищої освіти.

Адміністрація вишу висловила щиру подяку представникам ГО «Запорізький Гуманітарно-Інформаційний Центр» за сприяння в цьому важливому для університету прагненні. Своєю чергою, представники й представниці громадської організації подякували керівництву університету за теплу зустріч і за активність на міжнародному рівні, прагненні забезпечувати українську молодь якісними сучасними знаннями й можливістю брати участь у міжнародних проєктах. Учасники й учасниці зустрічі домовилися розробити детальний алгоритм подальшої роботи для того, щоб у найближчій перспективі провести безпосередньо переговори про співпрацю з керівництвом Університету LAB.

 

Фотогалерея – за лінком:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.939489770825695

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини