Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Здобувачі ОНП «Комп’ютерні науки» беруть участь у міжнародних конференціях

Здобувачі ОНП «Комп’ютерні науки» беруть участь у міжнародних конференціях

Здобувачі ОНП «Комп’ютерні науки» беруть участь у міжнародних конференціях
22.03.2023 15:11 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет математичний факультет комп’ютерні науки інформаційні технології металургія машинобудування

Двадцять другого березня 2023 року ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)   долучився до важливого фахового заходу на базі Навчально-наукового інституту промислових і бізнес технологій Українського державного університету науки і технологій (УДУНТ) у місті Дніпро. Там відбулась міжнародна науково-технічна конференція «Інформаційні технології в металургії та машинобудуванні – ІТММ’2023». Під час роботи конференції презентував свою доповідь аспірант кафедри програмної інженерії ОНП «Комп’ютерні науки» Олександр Жуков (3 рік, науковий керівник: доцент Віталій Горбенко).

 

Доповідь на тему “Використання архітектур глибоких згорткових нейронних мереж та  TensorFlow у задачі визначення бджіл на зображенні” з цікавістю сприйняли вчені України та іноземні учасники\ці. Зазвичай для аспіранта\ки найбільш хвилюючими є відповіді на запитання, а їх було чимало. Розпитували і про деталі проведення досліджень, і які нейромережі використовувались, і як отримували та оброблювали фотознімки, і чи можливо визначити на знімках інших комах, і, безумовно, про перспективи використання результатів досліджень. Доповідь прийняли для публікації у збірці матеріалів конференції. На факультеті відзначили: «Хочеться побажати нашому аспіранту отримати позитивний заряд від наукової конференції, розширити коло наукових контактів і нових ідей для дослідів».

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини