Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет історії та міжнародних відносин: нові зустрічі зі школами

Факультет історії та міжнародних відносин: нові зустрічі зі школами

Факультет історії та міжнародних відносин: нові зустрічі зі школами
22.03.2023 15:38 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет історії міжнародні відносини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування загальноосвітні заклади середньої освіти вступна кампанія-2

У березні триває активна профорієнтаційна робота на факультеті історії та міжнародних відносин ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Провідний її напрямок – проведення профорієнтаційних зустрічей з учнями й ученицями шкіл м. Запоріжжя в online-форматі.

Так, шістнадцятого березня заступниця декана з профорієнтаційної роботи Ірина Савченко та в.о. завідувача кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Станіслав Черкасов організували зустріч з учнями/ученицями чотирьох 11-х класів Запорізької гімназії № 93. Сімнадцятого березня Станіслав Черкасов провів профорієнтаційну зустріч з учнями/цями Запорізького ліцею «Логос». Також за його організаційної підтримки відбулася тематична лекція професора кафедри історії України Олександра Ігнатуші для одинадцятикласників/иць Запорізької гімназії № 11 на тему: «Анексія Київської митрополії Московським патріархатом (1686 р.): сучасний погляд». Цього ж дня Ірина Савченко організувала профорієнтаційну зустріч зі старшими класами Запорізької єврейської гімназії «ОРТ-Алеф». Двадцять першого березня Ірина Савченко та Станіслав Черкасов завітали на зустріч з одинадцятим класом Запорізького класичного ліцею.
Під час онлайн-спілкування учнівство ознайомили із заходами, які готує ЗНУ для старших класів, зокрема із пробним НМТ на його базі. Основним складником зустрічей стала презентація спеціальностей та освітніх програм факультету історії та міжнародних відносин: «Історія та археологія» (освітні програми: «Історія», «Історія та політика»), «Середня освіта» (оп: «Середня освіта. Історія), «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (оп: «Міжнародні відносини»). Учнів/ениць ознайомили зі змістовними складниками освітнього процесу та галузями професійної реалізації кожної з програм. Наприкінці присутнім надавали контактну інформацію, також вони отримали відповіді на запитання.
Факультет історії та міжнародних відносин щиро подякував адміністрації та викладацтву ЗЗСО за організаційну підтримку і висловив сподівання на нові зустрічі з учнями/еницями вже як зі студентами факультету.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини