Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив біологічного факультету обговорив за участю роботодавців освітньо-професійні й освітньо-наукову програму

Колектив біологічного факультету обговорив за участю роботодавців освітньо-професійні й освітньо-наукову програму

Колектив біологічного факультету обговорив за участю роботодавців освітньо-професійні й освітньо-наукову програму
23.03.2023 13:54 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет освітній процес обговорення освітньо-професійних програм освітньо-наукові програми стейкґолдери

На біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося обговорення освітньо-професійних програм першого і другого рівня освіти та освітньо-наукової програми «Екологія та охорона навколишнього середовища». У заході взяли участь науково-педагогічний склад факультету, зокрема завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології, професор, доктор біологічних наук Олександр Рильський, гарантка освітньої програми Наталія Воронова, викладачі та викладачки, які забезпечують викладання дисциплін у рамках програми, студентство різних курсів і стейкґолдери та стейкґолдерки.

 

На початку зустрічі завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології, професор Олександр Рильський привітав присутніх і надав слово гарантці освітньої програми Наталії Вороновій. Своєю чергою, Наталія Валентинівна прозвітувала про стан структуру, змістове наповнення тощо освітньо-професійних програм першого і другого рівня освіти та освітньо-наукової програми та запросила всіх до обговорення цієї важливої теми.

В обговоренні взяли участь такі стейкґолдери/ки, як Чумаченко Ігор, голова комісії з питань екології, охорони надр і раціонального природокористування Запорізької обласної ради, Холіна Інна, начальниця управління охорони навколишнього середовища ПАТ «Запоріжсталь», Пірогова Ірина, заступниця директора Департаменту захисту довкілля, Золотарьов Гліб, начальник управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради, Деревинський Олександр, заступник начальника управління державного екологічного нагляду (контролю) біоресурсів Запорізької області – начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів, старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Південного округу (Запорізька і Херсонська області) та Харченко Петро, начальник відділу охорони навколишнього середовища АТ «Мотор Січ». Вони відзначили гарний рівень підготовки здобувачів\ок освіти за освітньо-професійними програмами першого та другого рівня й освітньо-науковою програмою. Водночас вони внесли низку пропозицій щодо оновлення змісту програм, його актуалізації, посилення значення практичного складника тощо. Також в обговоренні взяли участь здобувачі/ки освіти різних років навчання.

За результатами засідання на кафедрі загальної та прикладної екології і зоології підготували резолюцію, у якій йшлося, зокрема, про необхідність врахувати всі зауваження і побажання стейкґолдерів/ок під час оновлення всіх освітньо-професійних програм першого і другого рівнів освіти та освітньо-наукової програми.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини