Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ приєднався до низки правничих вебінарів від Університету Барселони (UNIVERSIDAD DE BARCELONA)

ЗНУ приєднався до низки правничих вебінарів від Університету Барселони (UNIVERSIDAD DE BARCELONA)

ЗНУ приєднався до низки правничих вебінарів від Університету Барселони (UNIVERSIDAD DE BARCELONA)
23.03.2023 17:03 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет міжнародна діяльність освітній процес правничі вебінари

Двадцять третього березня 2023 року в рамках співпраці вітчизняних ЗВО, які здійснюють підготовку здобувачів/ок за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», зокрема Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), з Університетом Барселони (UNIVERSIDAD DE BARCELONA) розпочалася низка тематичних вебінарів. Їхньою організаторкою стала професорка Крістіна Гонзалез Белфус (Prof. Dra. Cristina González Beilfuss, Director of Transjus Research Institute, Professor of Private International law The University of Barcelona).

 

Перший вебінар, до участі в якому долучилося понад 140 осіб, присвятили актуальним питанням захисту споживачів/ок у європейському міжнародному приватному праві. Присутні мали унікальну можливість поспілкуватися з відомою вченою галузі міжнародного приватного права, професоркою Беатріз Ановероз Террадас (Beatriz Añoveros Terradas). Вона у 1994 році отримала ступінь магістерки права з європейського комерційного права в Університеті Амстердама. У 1999 році – ступінь магістерки правових досліджень в Оксфордському університеті, а у 2001 році – ступінь PhD Університету Барселони. Зараз вона – професорка міжнародного приватного права в Університеті Барселони, запрошена науковиця Пенсильванського університету (Університет Пенсільванії, США) та Бостонського коледжу (США). Вона також була запрошеною лекторкою в Університеті Бокконі (Італія), Університеті Фрібурга (Швейцарія) та Вільному університеті Берліна (Німеччина). Науковиця – активна учасниця фахових публічних заходів, а також – авторка численних публікацій із міжнародного приватного права та захисту прав споживачів/ок.

Під час вебінару професорка Ановероз охарактеризувала основні положення права захисту споживачів\ок як складника європейського міжнародного приватного права, питання колізій норм національного та європейського міжнародного приватного права у врегулюванні відповідних відносин й практику їхнього вирішення. Вона детально зупинилася на аналізі конкретних прикладів, на особливостях захисту прав споживачів/ок у різних галузях суспільного життя. Учасники/ці заходу мали можливість поставити спікерці запитання й отримати на них відповіді.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини