Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет долучився до важливих фахових вебінарів

Юридичний факультет долучився до важливих фахових вебінарів

Юридичний факультет долучився до важливих фахових вебінарів
24.03.2023 12:58 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет освітній процес міжнародна діяльність гостьовий лекторій практичні компетентності

Упродовж березня майбутні правники та правоохоронці/ниці, які навчаються на юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), мали можливість долучитися до серії вебінарів від Міддлсекського університету в Лондоні.

Зокрема, восьмого березня молодь мала можливість поглибити свої знання з міжнародного кримінального права під час вебінару на тему «International Criminal Law and universal jurisdiction». Спікер – Вільям А. Шабас, професор міжнародного права в Мідлсекському університеті в Лондоні, професор міжнародного права та прав людини в Лейденському університеті, почесний професор права прав людини в Національному університеті Ірландії в Голуеї та почесний голова Ірландського центру з прав людини, запрошений науковець Паризької школи міжнародних відносин (Sciences Politiques).

15 березня студентство долучилося до діалогу щодо проблематики «ECHR and ECtHR» разом із науковцем Філіпом Лічем, відомим професором із прав людини в Міддлсекському університеті, адвокатом, який до березня 2022 року був директором Європейського центру захисту прав людини, що базується в Міддлсекському університеті. Він поділився зі слухачами/ками своїм багаторічним досвідом представництва заявників/ць у Європейському суді з прав людини, зокрема проти росії та інших колишніх радянських республік, а також Великої Британії та Туреччини, що, безсумнівно, було не тільки цікаво, але й корисно для формування уявлень про майбутню професійну діяльність.

І, нарешті, 23 березня здобувачі/ки освіти ЗНУ взяли участь у спілкуванні з докторкою Ельвірою Домінгес-Редондо, доценткою міжнародного права в Міддлсекському університеті, Лондон, координаторкою модуля «Механізми Організації Об’єднаних Націй із просування та захисту прав людини» в Університеті Алькала де Енарес, Мадрид (Іспанія) у рамках вебінару на тему «UN Treaty Bodies (ICCPR, CEDAW, ICESCR)». Юридичний факультет ЗНУ висловив вдячність зарубіжним професорам/кам за можливість упродовж місяця «зануритися» у мовне середовище, поглибивши свої мовні компетентності, вдосконалити загальні та спеціальні фахові компетентності.

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини