Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті відбулася online-зустріч зі школярством Запорізької гімназії № 45

На біологічному факультеті відбулася online-зустріч зі школярством Запорізької гімназії № 45

На біологічному факультеті відбулася online-зустріч зі школярством Запорізької гімназії № 45
24.03.2023 10:51 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування загальноосвітні заклади середньої освіти вступна кампанія-2023

Двадцять четвертого березня 2023 року доцентка кафедри хімії біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), к.б.н. Вікторія Генчева зустрілася у форматі онлайн для Запорізької гімназії № 45 Запорізької міської ради Запорізької області. Вона розповіла про освітню програму «Хімія» та спеціальність «Хімія» біологічного факультету та запросила учнівство вступати до університету.

 

Під час зустрічі присутні ознайомилися з можливостями навчання та проходження практик, перспективами працевлаштування за спеціальністю. Майбутніх вступників запросили приєднатись до соціальних мереж кафедри хімії. Під час вступної кампанії-2023 вони зможуть отримати рекомендації, відповіді на питання щодо вступу тощо.

Вікторія Генчева запросила учнівство зареєструватись на додаткову сесію пробного мультипредметного тесту до 26 березня 2023 року від Запорізького національного університету, що дасть можливість визначити свій рівень знань і краще підготуватись до НМТ.

Реєстрація за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/12CG_17vYAxjy9LqdIj7--GI-7L8hJtn10tF2Vziy0pU/edit
Колектив кафедри хімії висловив щиру подяку вчительці Ірині Єфіменко та класній керівниці 11 класу Наталії Лебедь за допомогу в організації профорієнтаційної зустрічі.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини